به میزبانی فرهنگسرای رسانه؛ دومین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان

    Home  /  جشن  /  به میزبانی فرهنگسرای رسانه؛ دومین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان

به میزبانی فرهنگسرای رسانه؛ دومین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان Image

به میزبانی فرهنگسرای رسانه؛ دومین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان

به گزارش صد کادو، دومین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان همزمان با ماه مبارک رمضان با حضور اهالی فرهنگ، رسانه و پیشکسوتان ورزش در فرهنگسرای رسانه برگزار می گردد.

به گزارش صد کادو به نقل از مهر، همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان دومین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان برای دومین سال به همت فرهنگسرای رسانه و با حضور تیم هایی از اهالی فرهنگ و رسانه، پیشکسوتان تیم های ملی فوتسال و فوتبال، هنرمندان و مجریان انجام می شود.
حسین شمس سرمربی سابق تیم ملی فوتسال کشورمان، وحید شمسایی بازیکن پر افتخار فوتسال ایران، عادل فردوسی پور چهره شناخته شده رسانه ای امید زندگانی از مجریان صدا و سیما و …، شرکت کنندگان ویژه این مسابقات هستند.
این دوره از مسابقات دومین دوره جام رمضان است که در سالن ورزشی فرهنگسرای رسانه برگزار شده و علاوه بر اهالی فرهنگ و هنر و پیشکسوتان ورزش کشور، پذیرای تیم های از بین عموم نیز با درنظر گرفتن بخشنامه حضور در مسابقات خواهد بود.
شرکت پرنیان مهیار (مهرام) در امتداد مسئولیت اجتماعی خود و توجه به موضوع ورزش حمایت مالی این دوره از مسابقات را برعهده گرفته است و جایزه بزرگ یک میلیاردریالی به تیم ها و بازیکنان برتر اهدا خواهد شد. براین اساس، علاوه بر تیم های برتر، جوایزی به فنی ترین بازیکن، بازیکن اخلاق و آقای گل مسابقات نیز اهدا می شود.
ظهیر کامیاب بازیکن اسبق تیم ملی فوتسال، مدیر فنی این مسابقات بوده و نادر انصاری، مسئول ورزش فرهنگسرای رسانه و محمدرضا رونقی نیز سرپرست این رقابت ها هستند.
مهلت ثبت نام تیم ها در این مسابقات تا ۱۵ فروردین ماه بوده، قرعه کشی ۱۷ فروردین با حضور نماینده ای از هر کدام از تیم ها برگزار شده و مسابقات از ۱۸ فروردین، هر شب بعداز افطار انجام می شود. مسابقات در لیالی پر فضیلت قدر تعطیل می باشد.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای به میزبانی فرهنگسرای رسانه؛ دومین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان بسته هستند Date | 31/03/2023