با حكم باقری پبدنی؛ مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره باغ کتاب تهران منصوب شدند

    Home  /  جشن  /  با حكم باقری پبدنی؛ مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره باغ کتاب تهران منصوب شدند

با حكم باقری پبدنی؛ مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره باغ کتاب تهران منصوب شدند Image

با حكم باقری پبدنی؛ مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره باغ کتاب تهران منصوب شدند

صد کادو: رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با صدور حکمی رضا مجدی را به عنوان مدیر عامل مؤسسه باغ کتاب تهران منصوب نمود.

به گزارش صد کادو به نقل از مهر، مهرداد باقری پبدنی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با صدور حکمی رضا مجدی را به عنوان عضو هیئت مدیره و مدیر عامل مؤسسه باغ کتاب تهران منصوب نمود.
در حکم رییس سازمان فرهنگی هنری آمده است:
«جناب آقای رضا مجدی
نظر بمراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده، به استناد ماده ۱۲۴ اصلاحیه قانون تجارت و اساسنامه، بدین وسیله جناب عالی را به سمت «عضو هیئت مدیره و مدیرعامل مؤسسه باغ کتاب» منصوب می نمایم.
انتظار می رود در امتداد اساس نامه، با مساعدت اعضای محترم هیئت مدیره و با مدیریت جهادی و کارآمد در انجام امور محوله، بهره گیری از ظرفیت های عظیم جبهه انقلاب، نیروهای اندیشمند و صاحب نظر و با سازماندهی هوشمندانه تمام امکانات و منابع به همراه برنامه ریزی اصولی و هدفمند نسبت به تحقق ماموریت های تحولی مؤسسه اقدام نمائید.
از کوشش های مخلصانه آقای جلالی فراهانی در سالهای تصدی این مسئولیت قدردانی و تشکر می کنم و از خداوند متعال سربلندی و توفیق بیش از پیش شما را در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در خدمت به آحاد شهروندان آرزومندم.»
عضویت در هیئت مدیره شرکت نوسازی اراضی عباس آباد شهرداری تهران، عضویت در کمیسیون محتوای شورای عالی فضای مجازی، عضویت در کمیسیون آینده نگاری شورای عالی انقلاب فرهنگی، تهیه کنندگی برنامه های تلویزیونی همچون سوابق رضا مجدی است.
همچنین در احکامی دیگر، مجید شاه حسینی و احمد نوری به عنوان اعضای هیئت مدیره مؤسسه باغ کتاب تهران منصوب شدند.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای با حكم باقری پبدنی؛ مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره باغ کتاب تهران منصوب شدند بسته هستند Date | 09/01/2023