وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: دولت به همان اندازه که به معیشت توجه دارد، به فرهنگ و هنر نیز اهمیت می دهد

    Home  /  جشن  /  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: دولت به همان اندازه که به معیشت توجه دارد، به فرهنگ و هنر نیز اهمیت می دهد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: دولت به همان اندازه که به معیشت توجه دارد، به فرهنگ و هنر نیز اهمیت می دهد Image

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: دولت به همان اندازه که به معیشت توجه دارد، به فرهنگ و هنر نیز اهمیت می دهد

به گزارش صد کادو آذربایجان شرقی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به وجود توازن در برنامه های توسعه ای دولت مردمی، اظهار داشت: دولت به همان اندازه که به معیشت توجه دارد، به فرهنگ و هنر نیز اهمیت می دهد.

محمدمهدی اسماعیلی در همایش روز جوان که با حضور تعدادی از اهالی فرهنگ و هنر ملکان در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار نمود: دولت برای تعطیلات عید بسته ی حمایتی آماده کرده و برای نخستین بار سرانه ی فرهنگی همچون فیلم و کتاب را نیز پیش بینی کرده است.

وی افزود: دولت انقلابی بنا دارد تا عدالت فرهنگی را به نحو کامل و جامع در سطح کشور پیاده کند که یکی از مصادیق آن آموزش ۴۰ هزار هنرآموز در ۷۲ شهرستان و در ۵۰ رشته مختلف بصورت رایگان است.

وی همین طور تکمیل طرح های نیمه تمام را از اولویت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برشمرد و اضافه کرد: به زودی قرارگاه محرومیت زدایی از فرهنگ و هنر نیز راه اندازی می شود چونکه مردم باید بصورت عادلانه از امکانات فرهنگی استفاده کنند و برای محرومیت زدایی از عرصه ی فرهنگی و هنری ملکان نیز در مسافرت استانی رییس جمهوری به آذربایجان شرقی، برنامه های قابل توجهی پیش بینی خواهد شد.

اسماعیلی همین طور ابراز امیدواری کرد که در سایه ی حمایت مجلس و تلاش جوانان انقلابی، پیشرفت بیش از پیش در عرصه ی فرهنگی و هنری کشور حاصل شود.

وزیر جوان دولت سیزدهم الگویی برای جوانان ایران اسلامی است

نماینده ی مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی نیز وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را وزیر گام دومی و جهادی اطلاق کرد و اظهار داشت: وزیر جوان دولت سیزدهم الگویی برای جوانان ایران اسلامی است.

سیدعلی موسوی افزود: نظام اسلامی به جوانان اعتماد دارد و گام دوم انقلاب به پشتوانه ی همین جوانان شاهد پیشرفت های بیش از پیش است.

وی با اعلان اینکه مجلس انقلابی نیز در کنار دولت قرار دارد، اشاره کرد: ما به پشتوانه ی همین جوانان در مقابل دشمنان ایستاده ایم و تحریم ها را نیز با پیروزی پشت سر خواهیم گذاشت.

به گزارش صد کادو به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی اداره ی کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، در جریان چهارمین سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به آذربایجان شرقی راه اندازی سه طرح فرهنگی – هنری در مناطق محروم شهرستان ملکان کلنگ زنی شده که توسط شهرداری و خیّرین راه اندازی خواهد شد.

همچنین اسماعیلی در جریان این سفر از مجتمع فرهنگی و هنری ملکان نیز بازدید و ابراز امیدواری کرد طرح این مجتمع در آینده ای نزدیک تکمیل شود.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: دولت به همان اندازه که به معیشت توجه دارد، به فرهنگ و هنر نیز اهمیت می دهد بسته هستند Date | 13/03/2022