همدان میزبان تور آشناسازی تورگردانان ایران

    Home  /  جشن  /  همدان میزبان تور آشناسازی تورگردانان ایران

همدان میزبان تور آشناسازی تورگردانان ایران Image

همدان میزبان تور آشناسازی تورگردانان ایران

به گزارش صد کادو، همدان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان از برگزاری تور آشناسازی ویژه تورگردانان کشور از فردا در همدان اطلاع داد.
محسن معصوم علیزاده در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: این برنامه ۲۲، ۲۳ و ۲۴ تیرماه برگزار می گردد و حداقل ۳۰ دفتر و شرکت خدمات مسافرتی ایران که در زمینه اجرای تورهای ورودی فعالیت دارند در آن حضور دارند.
وی افزود: در این برنامه سه روزه برخی از آژانس ها و رؤسای انجمن های دفاتر خدمات مسافرتی کشور شرکت می کنند و یکی از برنامه های مهم حوزه گردشگری همدان است.
معصوم علیزاده بیان نمود: سال جاری پکیج کاملی برای تبلیغات در حوزه گردشگری در نظر گرفته ایم تا از تمام ابزارها برای معرفی استان استفاده گردد و برگزاری رویدادها، تبلیغات تلویزیونی، فضای مجازی، تورهای آشناسازی و شرکت در نمایشگاه ها همچون این برنامه هاست.
وی افزود: برخی از این برنامه ها، تیرماه صورت گرفت و بیشتر آنها در حوزه گردشگری کشاورزی بود، علاوه بر این جشنواره مبل و منبت ملایر شاخص ترین این برنامه ها بود.
معصوم علیزاده ضمن اشاره به این که تور آشناسازی تورگردانان ایران هم یکی از برنامه هاست، خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این تور معرفی ظرفیت ها و برندهای جهانی در حوزه گردشگری همدان با محوریت معرفی سایت تاریخی هگمتانه است.
وی با اشاره به اینکه مهمانان روز اول از غار علیصدر و شهر جهانی لالجین بازدید می کنند، اظهار داشت: مجموعه هگمتانه و مرکز تاریخی همدان، گنبد علویان و آرامگاه باباطاهر هم در برنامه های این روز گنجانده شده است.
مدیرکل میراث فرهنگی استان همدان افزود: روز دوم بازدید از تپه نوشیجان، شهر زیرزمینی سامن و مینی ورد ملایر در نظر گرفته شده و آرامگاه بوعلی سینا و برخی از جاذبه های گردشگری شهر همدان از دیگر برنامه هاست.
معصوم علیزاده ضمن اشاره به این که محوطه توریستی گنجنامه و باغ موزه دفاع مقدس در روز سوم مورد بازدید مهمانان قرار می گیرد، اضافه کرد: پایان برنامه، نشست مهمانان رویداد با برخی از مدیران استانی خواهد بود.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای همدان میزبان تور آشناسازی تورگردانان ایران بسته هستند Date | 12/07/2023