یک بازدید مدیریتی همزمان با شروع جشنواره تئاتر فجر

    Home  /  جشن  /  یک بازدید مدیریتی همزمان با شروع جشنواره تئاتر فجر

یک بازدید مدیریتی همزمان با شروع جشنواره تئاتر فجر Image

یک بازدید مدیریتی همزمان با شروع جشنواره تئاتر فجر

صد کادو: مسئولان تئاتر با حضور در تئاتر شهر در جریان تازه ترین کارهای در رابطه با برگزاری چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر قرار گرفتند.
به گزارش صد کادو به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اسرافیل فرج اللهی مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران و غلامرضا نعمتی معاون اداره کل هنرهای نمایشی شامگاه روز سی ام دی ماه با حضور در تئاتر شهر ضمن دیدار با سید محمد جواد طاهری مدیریت و کارکنان این مجموعه با هنرمندان خارجی و ایرانی نمایش های شرکت کننده در چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر گفتگو و در جریان کارهای آنها برای حضور در جشنواره تئاتر فجر قرار گرفت.

کاظم نظری در این دیدارصمیمانه ضمن قدردانی ازکارکنان واحدهای مختلف مجموعه تئاتر شهر بر ضرورت میزبانی هرچه بهتر از هنرمندان و مخاطبان آثار نمایشی شرکت کننده در این دوره از جشنواره بین المللی تئاتر فجر اصرار کرد.

روز شنبه اول بهمن ماه و در نخستین روز از برگزاری بخش صحنه ای چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر نمایش های «طلقه الزحمه» به کارگردانی محمو موید از عراق ساعت ۱۵ در تالار اصلی، «آخرین نامه» به نویسندگی مهرداد کوروش نیا و کارگردانی مهسا بایرامزاده از نقده ساعات ۱۸: ۳۰ و ۲۰: ۳۰ در تالار چهارسو و «افلیا» به نویسندگی و کارگردانی مسعود طیبی از تهران ساعات ۱۷ و ۱۹ در تالارسایه مجموعه تئاتر شهر میزبان علاقه مندان هستند.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای یک بازدید مدیریتی همزمان با شروع جشنواره تئاتر فجر بسته هستند Date | 21/01/2023