امین زاده خبر داد؛ برگزاری سلسله جلسات تبیین بیانیه گام دوم انقلاب

    Home  /  جشن  /  امین زاده خبر داد؛ برگزاری سلسله جلسات تبیین بیانیه گام دوم انقلاب

امین زاده خبر داد؛ برگزاری سلسله جلسات تبیین بیانیه گام دوم انقلاب Image

امین زاده خبر داد؛ برگزاری سلسله جلسات تبیین بیانیه گام دوم انقلاب

به گزارش صد کادو، مدیر فرهنگی هنری منطقه ۷ و رئیس فرهنگسرای اندیشه از آغاز برگزاری جلسات تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در این فرهنگسرا اطلاع داد.

به گزارش صد کادو به نقل از مهر، ناصر امین زاده مدیر فرهنگی هنری منطقه ۷ و رئیس فرهنگسرای اندیشه از آغاز برگزاری جلسات تبیین «بیانیه گام دوم انقلاب» با مبحث «جوانان، امید و معنویت» اطلاع داد و اظهار داشت: از مدتی پیش طرح برگزاری سلسله جلسات تبیین بیانیه گام دوم انقلاب ویژه جوانان توسط فرهنگسرای اندیشه و با همکاری اندیشگاه بیانیه گام دوم طراحی و برنامه ریزی شده است. این جلسات از این هفته برپا خواهد شد.
وی ضمن تشریح مباحث اصلی مطرحی در این جلسات اضافه کرد: در این ویژه برنامه که با عنوان «آشنایی کلی با بیانیه گام دوم انقلاب» برگزار می شود، برترین اساتید حوزه و دانشگاه در چارچوب جلسات تخصصی بندهای بیانیه گام دوم انقلاب را واکاوی و آنها را بررسی می کنند.
امین زاده با اشاره به مبحث اولین جلسه از این برنامه اظهار داشت: اولین جلسه از این ویژه برنامه با مبحث «جوانان، امید و معنویت» برگزار شده و در آن ۲ تن از اساتید برجسته دانشگاه به بحث و بررسی در رابطه با این بُعد از بیانیه گام دوم انقلاب می پردازد. غلامرضا زارعی و محمد سهیل سرو میهمان این جلسه هستند. اجرای این جلسه را هم مجید صفا تاج برعهده خواهد داشت.
رئیس فرهنگسرای اندیشه ضمن اشاره به اهمیت بیانیه گام دوم انقلاب اضافه کرد: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که از جانب رهبر فرزانه انقلاب خطاب به ملت ایران انتشار یافت، چراغ راهی روشن برای ادامه باشکوه انقلاب اسلامی در فصل دوم آن است. این بیانیه حکیمانه، ضمن نگاه به گذشته افتخارآمیز انقلاب اسلامی در ۴۰ سال ابتدایی آن، با استخراج و یادآوری نقاط ضعف و قوت و برخی مشکلات و خطاها در این دوره، برنامه ای رو به جلو و امیدبخش، دقیق، مدون و کارآمد را با هدف اعتلای ایران اسلامی پیش ِروی مردم، مسئولین و دست اندرکاران نظام قرار داده است.
وی در رابطه با لزوم تبیین این بیانیه اظهار داشت: لزوم تبیین خصوصیت و به کارگیری فرازها و راهکارهای مهم این بیانیه بعنوان دستورالعملی اجرایی برای حل مشکلات کشور یکی از مسئولیت های مهم دستگاه های فرهنگی محسوب می شود. از این روی، فرهنگسرای اندیشه با برگزاری سلسله جلسات «آشنایی کلی با بیانیه گام دوم انقلاب» تلاش دارد گامی روبه جلو دراین زمینه بردارد.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای امین زاده خبر داد؛ برگزاری سلسله جلسات تبیین بیانیه گام دوم انقلاب بسته هستند Date | 13/10/2022

categories & tags