توسط رییس جمهور قزاقستان؛ مدال گفت وگوی دینی به رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی اهدا شد

    Home  /  جشن  /  توسط رییس جمهور قزاقستان؛ مدال گفت وگوی دینی به رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی اهدا شد

توسط رییس جمهور قزاقستان؛ مدال گفت وگوی دینی به رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی اهدا شد Image

توسط رییس جمهور قزاقستان؛ مدال گفت وگوی دینی به رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی اهدا شد

به گزارش صد کادو، مدال گفت وگوی دینی به حجت الاسلام والمسلمین محمدمهدی ایمانی پور در هفتمین کنگره رهبران ادیان جهانی و سنتی در کاخ استقلال پایتخت قزاقستان، اهداء شد.

به گزارش صد کادو به نقل از مهر، در جریان برگزاری هفتمین کنگره رهبران ادیان جهانی و سنتی در کاخ استقلال پایتخت قزاقستان، قاسم ژورمات توکایف، رئیس جمهور این کشور جایزه بین المللی آستانه برای مشارکت فعال در گفت وگوی ادیان و نشان افتخار به برخی رهبران دینی فعال در این عرصه اهدا کرد.
این جایزه به حجت الاسلام والمسلمین محمدمهدی ایمانی پور، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و رئیس شورای سیاست گذاری ادیان به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران اهدا شد.
حجت الاسلام والمسلمین حمید شهریاری، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین مبلغی، عضو مجلس خبرگان رهبری، مجید صمدزاده صابر، سفیر جمهوری اسلامی ایران در قزاقستان و خانم زهرا رشیدبیگی؛ رئیس گروه گفت وگوی اسلام و مسیحیت ارتدکس و پروتستان مرکز گفت وگوی ادیان و فرهنگ ها به نمایندگی از کشورمان هم در این اجلاس بین المللی حضور دارند.
موضوع اصلی هفتمین کنگره ادیان جهانی و سنتی «نقش رهبران مذاهب جهانی و سنتی در رشد معنوی و اجتماعی بشر در دوران پسا کرونا» اعلام شده است.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای توسط رییس جمهور قزاقستان؛ مدال گفت وگوی دینی به رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی اهدا شد بسته هستند Date | 16/09/2022