مسابقه کتابخوانی حوض خون با جوایز میلیونی

    Home  /  جشن  /  مسابقه کتابخوانی حوض خون با جوایز میلیونی

مسابقه کتابخوانی حوض خون با جوایز میلیونی Image

مسابقه کتابخوانی حوض خون با جوایز میلیونی

به گزارش صد کادو مسابقه بزرگ کتابخوانی «حوض خون»؛ کتاب تقریظ شده رهبر معظم انقلاب با جوایز ارزشمند و میلیونی توسط انتشارات «راه یار» برگزار می گردد.
به گزارش صد کادو به نقل از خبرگزاری ایرنا مسابقه بزرگ کتابخوانی حوض خون کتاب تقریظ شده رهبر معظم انقلاب با جوایز ارزشمند و میلیونی توسط انتشارات «راه یار» برگزار می گردد.
حوض خون روایتی از مجاهدت بانوان اندیمشکی از رخت شویی در دوران دفاع مقدس است که در ۵۰۴ صفحه، به قلم فاطمه سادات میرعالی نوشته و توسط انتشارات «راه یار» چاپ شده است.
غلاقمندان جهت شرکت در این مسابقه، بعد از تهیه کتاب باید بخش کوتاهی از کتاب را با گویش و لهجه محلی خوانده و فایل آنرا تا عید فطر در سایت ketabpishe.ir بارگذاری کنند.
کمک هزینه سفر عتبات عالیات برای نفرات اول تا سوم، کمک هزینه سفر مشهد مقدس برای نفرات چهارم تا دهم و بن خرید کتاب های انتشارات راه یار تا سقف ۵۰۰ هزار تومان به مدت یکسال جوایز این مسابقه کتابخوانی هستند. برپایه اعلام ناشر، تمامی اثرات ارسال شده، داوری و طی مراسمی از بهترین اثرات، تقدیر می شود.
بنابرین گزارش، متن تقریظ رهبر معظم انقلاب اسلامی که اواخر اسفند سال قبل در بیمارستان شهید کلانتری اندیشمک رونمایی و منتشر گردید به شرح ذیل است:
بسم الله الرّحمن الرّحیم
نخستین احساس، بعد از خواندن بخش هائی از این کتاب، احساس شرم از بی عملی در مقایسه با مجاهدت این مجاهدانِ خاموش و بی ریا و گمنام بود. آنچه در این کتاب آمده بخش ناشناخته و ناگفته ئی از ماجرای عظیم دفاع مقدس است. باید از بانوی پرکار و صبور و خوش سلیقه ئی که این کار پرزحمت را به عهده گرفته و بخوبی از عهده برآمده است و هم از مؤسسه ی جبهه ی فرهنگی عمیقاً تشکر شود. مهر ماه ۱۴۰۰
گفتنی است پیش تر هم رهبر انقلاب اسلامی مهرماه سال جاری در دیدار دست اندرکاران کنگره شهدای زنجان ضمن اشاره به مطالعه کتاب «حوض خون» فرموده بودند: «من اخیراً یک کتابی خواندم به نام حوض خون -البتّه من در اهواز دیده بودم؛ خودم مشاهده کردم آنجایی را که لباسهای خونی رزمندگان را و ملحفه های خونی بیمارستان ها و رزمندگان را می شستند؛ [اینها را] دیدم- که این کتاب تفصیل این چیزها را نوشته؛ انسان واقعاً حیرت میکند؛ انسان شرمنده میشود در مقابل این همه خدمتی که این بانوان انجام دادند در طول چند سال و چه زحماتی را متحمّل شدند؛ اینها چیزهایی است که قابل ذکر کردن است.» ۱۴۰۰/۰۷/۲۴
براساس این گزارش، علاقمندان برای تهیه کتاب «حوض خون» علاوه بر کتابفروشی های معتبر سراسر کشور می توانند از راه سایت های ketabpishe.ir، ketabresan.net و همینطور صفحات مجازی ناشر @raheyarpub نسبت به سفارش کتاب اقدام نمایند.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای مسابقه کتابخوانی حوض خون با جوایز میلیونی بسته هستند Date | 07/04/2022