اعلام برنامه های بامداد امید به مناسبت نیمه شعبان

    Home  /  جشن  /  اعلام برنامه های بامداد امید به مناسبت نیمه شعبان

اعلام برنامه های بامداد امید به مناسبت نیمه شعبان Image

اعلام برنامه های بامداد امید به مناسبت نیمه شعبان

معاون سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از برگزاری ویژه برنامه های نیمه شعبان در این سازمان با عنوان «صبح امید» آگاهی داد.
به گزارش صد کادو به نقل از پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، سیدعلیرضا فاطمیان پور معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری، در تشریح برنامه های این سازمان در روزهای نیمه شعبان اظهار داشت: این برنامه ها با محوریت ترویج فرهنگ انتظار موعود و مهدویت، افزایش آگاهی تاریخی مردم نسبت به حضرت ولی عصر(عج) و ترویج فضای شادی اجتماعی با عنوان «صبح امید» در اعیاد شعبانیه، بصورت مجازی و حضوری برگزار می گردد.
او افزود: آلبوم موسیقی با عنوان « انتظار» به مناسبت اعیاد شعبانیه توسط معاونت هنری سازمان تولید و هم زمان با نیمه شعبان در فضای مجازی منتشر می شود. همین طور محصولاتی با موضوع حضرت ولی عصر(عج) تولید و بعنوان هدیه به مسافران نوروزی اهدا می شود. بسته فرهنگی «راه نشانم بده» در بین خانواده هایی توزیع می شود که با خودرو های سواری درحال سفر نوروزی هستند و شامل آویز خودرو با نام حضرت مهدی(عج)، مجموعه پادکست با موضوع مهدویت و کتاب داستان ویژه کودکان است. از محتوای این پادکست ها نیز مسابقه برگزار می گردد و به ۱۴ نفر از برگزیدگان تور خانوادگی مشهد مقدس اهدا می شود.
فاطمیان پور با اشاره به برگزاری جشنواره «دنیای زیبای من» اظهار داشت: دومین دوره از جشنواره نقاشی «دنیای زیبای من» بصورت ورکشاپ، دوشنبه ۲۲ اسفندماه از ساعت ۱۴ تا ۱۸ در فرهنگ سرای ولاء اجرا شد. این مسابقه با هدف تصویرسازی نوجوانان از دنیای خالی از هرگونه بدی بعنوان نمادی از زمان ظهور حضرت صاحب الزمان(عج) اجرا شد.
معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری در آخر بیان کرد: «کاروان نسیم ظهور» با هدف راه اندازی کاروان شادی در روزهای منتهی به نیمه شعبان و با اجرای سرود، مولودی خوانی، جشن و مسابقه در خیابان های شهر تهران اجرا می شود. «پویش دعای فرج» در سه روز منتهی به میلاد حضرت مهدی(عج) از مراکز سازمان پخش می شود و استوری آن در اینستاگرام مراکز منتشر می شود. همین طور ویژه برنامه «جان جهان» با اجرای نمایش شعر و نمایش واره، با موضوع «مهدویت» در سالن مطهری فرهنگسرای خاوران برگزار می گردد.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای اعلام برنامه های بامداد امید به مناسبت نیمه شعبان بسته هستند Date | 15/03/2022