پروژه اوپنهایمر ادامه دارد؛ ریسک ۱۰۰میلیون دلاوری نولان با قصه بمب اتم

    Home  /  جشن  /  پروژه اوپنهایمر ادامه دارد؛ ریسک ۱۰۰میلیون دلاوری نولان با قصه بمب اتم

پروژه اوپنهایمر ادامه دارد؛ ریسک ۱۰۰میلیون دلاوری نولان با قصه بمب اتم Image

پروژه اوپنهایمر ادامه دارد؛ ریسک ۱۰۰میلیون دلاوری نولان با قصه بمب اتم

صد کادو: نولان در حالی جمع بازیگران فیلم جدید خودرا کامل می کند که مشغول ساخت پروژه ای پرریسک از نظر هنری و مالی است.

به گزارش صد کادو به نقل از ورایتی، کریستوفر نولان درحال اضافه کردن ستاره های بیشتری به جمع بازیگران فیلم درام تازه خود با موضوع جنگ جهانی دوم یعنی «اوپنهایمر» است.
رامی مالک بازیگر برنده جایزه اسکار، فلورنس پیو بازیگر نامزد دریافت جایزه اسکار و بنی سفدی کارگردان فیلم «الماس های تراش نخورده» به جمع بازیگران این پروژه پرستاره پیوسته اند که قبل تر رابرت داونی جونیور، مت دیمون، کیلین مورفی و امیلی بلانت به آن پیوسته بودند.
این فیلم که داستانش درباره ساخت اولین بمب اتم جهان است، یک ریسک هنری و مالی برای نولان و استودیوی یونیورسال بشمار می رود. پروژه در حالی با بودجه ای ۱۰۰ میلیون دلاری ایجاد می شود که اخیراً درام های مخصوص بزرگسالان نتوانسته اند عملکرد درخشانی در باکس آفیس داشته باشند و حتی فیلم هایی مانند «شاه ریچارد» ویل اسمیت و «آخرین دوئل» مت دیمون هم شکست خوردند.
اما نولان حسی خاص برای شناختن خواسته های مخاطبان دارد و تابحال توانسته تریلرهای پیچیده ای مانند «سرآغاز» را تبدیل به بلاکباسترهایی عظیم که محبوب منتقدان و تماشاچیان هستند بکند.
مالک اخیراً در فیلم جیمز باند «زمانی برای مردن نیست» نقش شخصیت منفی اصلی داستان را ایفا کرد. پیو یکی از ستاره های اصلی فیلم «بیوه سیاه» مارول با نقش آفرینی اسکارلت جوهانسون بود و سفدی در فیلم «پیتزای شیرین بیان» پل توماس اندرسون نقشی مکمل داشت.
فیلم نولان بر پایه رمان «پرومتئوس آمریکایی: پیروزی و تراژدی جی. رابرت اوپنهایمر» نوشته کای برد و مارتین جی. شروین ایجاد می شود که برنده جایزه پولیتزر شد.
در این فیلم مورفی نقش اوپنهایمر را ایفا می کند و مالک مقرر است در نقش یک دانشمند ظاهر شود. پیو نقش شخصیت جین تتلاک را ایفا خواهدنمود که یکی از اعضای حزب کمونیست بود که عاشق اوپنهایمر شد. سفدی هم نقش ادوارد تلر دانشمند را بازی می کند که یکی از اعضای پروژه منهتن بود.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای پروژه اوپنهایمر ادامه دارد؛ ریسک ۱۰۰میلیون دلاوری نولان با قصه بمب اتم بسته هستند Date | 10/12/2021

categories & tags