فراخوان طراحی پوستر ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی

    Home  /  جشن  /  فراخوان طراحی پوستر ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی

فراخوان طراحی پوستر ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی Image

فراخوان طراحی پوستر ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی

فراخوان طراحی پوستر ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی توسط کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور منتشر گردید.
به گزارش صد کادو به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، دبیرخانه ستاد اجرائی ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی بمنظور بهره مندی از حضور هنرمندان خلاق و طرح های نو، طراحی پوستر این نمایشگاه را با بیان فراخوان عمومی و دعوت از هنرمندان و علاقه مندان به شکل مسابقه برگزار می نماید.
معیارهای اصلی طراحی پوستر نمایشگاه براساس، نوآوری، خلاقیت، زیبایی بصری، پویایی و تکیه برمحور نمادهای اسلامی ایرانی و المان های عاشورایی و محرم است.
شرایط شرکت در این مسابقه برای همه هنرمندان در تمامی سنین آزاد و رایگان بوده و هر هنرمند حداکثر می تواند سه اثر به دبیرخانه تحویل آثار ارائه نماید.
این آثار باید در ابعاد ( ۷۰ * ۵۰ ) باکیفیت ۳۰۰dpi و در قالب فایل jpg و Tif آماده و ارسال شود (ارسال هر دو فایل الزامی است). چنانچه طرح پیشنهادی از منبع و یا تصویر خاصی الهام و یا استخراج شده باشد، خالق اثر باید در این خصوص توضیحات کامل را ارائه نماید.
استفاده از آرم، نشان، ِالمان و علایم غربی و بیگانه که مغایر با قوانین، ضوابط و عرف کشور جمهوری اسلامی ایران است، ممنوع می باشد.
ارسال مشخصات فردی و هویتی طراح، نام اثر، کد ملی، نشانی و شماره تماس به همراه آثار ارسالی الزامی است.
دبیرخانه نمایشگاه از اثر منتخب در نمایشگاه و اقلام تبلیغاتی استفاده می نماید. به همین دلیل تقاضای حضور و شرکت در مسابقه به منزله قبول شرایط فوق از جانب هنرمند خواهد بود.
علاقه مندان برای حضور دراین رقابت از روز یکشنبه (۲ خردادماه) تا روز پنجشنبه (۲۰ خردادماه) فرصت دارند آثار خودرا در قالب فرمت اعلامی بوسیله مراجعه حضوری، ارسال بسته پستی به نشانی: تهران، خیابان حافظ، چهارراه کالج، جنب پمپ بنزین، بن بست هلال احمر، پلاک ۶، و یا بوسیله پست الکترونیک ravabet.mode@gmail.com ارسال نمایند.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای فراخوان طراحی پوستر ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی بسته هستند Date | 29/05/2021