با همكاری پارك علم و فناوری البرز؛ هفتمین رویداد كارآفرینی مد و لباس

    Home  /  جشن  /  با همكاری پارك علم و فناوری البرز؛ هفتمین رویداد كارآفرینی مد و لباس

با همكاری پارك علم و فناوری البرز؛ هفتمین رویداد كارآفرینی مد و لباس Image

با همكاری پارك علم و فناوری البرز؛ هفتمین رویداد كارآفرینی مد و لباس

به گزارش صد كادو هفتمین رویداد كارآفرینی تازه شو با مبحث ˮمد و لباسˮ توسط پارك علم و فناوری البرز، سازمان ستفا و دانشگاه علم و فرهنگ و با حضور برندهای برتر این حوزه برگزار می گردد.
به گزارش صد كادو به نقل از ایسنا، هفتمین رویداد كارآفرینی تازه شو در جهت توسعه كارآفرینی و برندسازی در حوزه مد و لباس و توسعه برنامه های استارتاپی از جانب پارك علم و فناوری البرز، سازمان سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی (ستفا) و دانشگاه علم و فرهنگ فردا (دوشنبه، ۲۹ مهرماه) در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می گردد.
حاضران در این رویداد علاوه بر آشنایی با موضوهات مختلف مانند فرصت های كارآفرینی، نقش و كاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات در مد و لباس، هوش مصنوعی در صنعت طراحی پارچه و لباس و چگونگی راه اندازی یك استارتاپ در این عرصه در مسابقه طراحی لباس هم شركت می كنند.
بنا بر اعلام روابط عمومی وزارت علوم، این اولین همكاری مشترك پارك علم و فناوری البرز و پارك علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی است كه نفرات و تیم های برتر می توانند از مزایای حضور در این دو پارك برخوردار شوند و فرصت مناسبی برای كسب وكارها و همینطور دانشجویان و فارغ التحصیلان و اساتید برای عرضه ایده ها و استفاده از فرصت ها در حوزه مد، لباس و پوشاك است.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای با همكاری پارك علم و فناوری البرز؛ هفتمین رویداد كارآفرینی مد و لباس بسته هستند Date | 25/10/2019