انتخاب بهترین فیلم جشنواره فردا از نگاه دانشجویان

    Home  /  جشن  /  انتخاب بهترین فیلم جشنواره فردا از نگاه دانشجویان

انتخاب بهترین فیلم جشنواره فردا از نگاه دانشجویان Image

انتخاب بهترین فیلم جشنواره فردا از نگاه دانشجویان

به گزارش صد كادو در پنجمین جشنواره ملی فیلم و عكس فناوری و صنعتی فردا، ۲۰ دانشجو به بهترین فیلم از نگاه خود جایزه می دهند.
به گزارش صد كادو به نقل از روابط عمومی پنجمین جشنواره فیلم و عكس فناوری و صنعتی «فردا»، در پنجمین دوره از جشنواره «فردا» علاوه بر داوری آثار در بخش های مسابقه، ۲۰ دانشجو اثر برگزیده خویش را انتخاب می كنند. این ۲۰ دانشجو از دانشگاه های صنعتی شریف، صنعتی امیركبیر، شهید بهشتی، علم و صنعت، هنر، تهران و دانشگاه آزاد در طول برگزاری جشنواره همراه با مخاطبان به تماشای فیلم های حاضر در این دوره از جشنواره می نشینند. دانشجویان در روز پایانی در یك جلسه جمع بندی بهترین فیلم از نگاه خویش را معرفی می كنندتا در روز اختتامیه به برگزیده دانشجویی، تندیس و دیپلم افتخار جشنواره اهدا شود. مهدی مینایی تهیه كننده سینما، سرپرست گروه داوری دانشجویی است. پنجمین جشنواره فیلم و عكس فناوری و صنعتی «فردا» به دبیری بهزاد رشیدی و با شعار «حمایت از تولید ملی» ۱۲ تا ۱۵ مهر در خانه هنرمندان ایران برگزار می گردد.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای انتخاب بهترین فیلم جشنواره فردا از نگاه دانشجویان بسته هستند Date | 29/09/2019