تماشاخانه ایرانشهر از سوم تا هفتم خردادماه تعطیل می باشد

    Home  /  جشن  /  تماشاخانه ایرانشهر از سوم تا هفتم خردادماه تعطیل می باشد

تماشاخانه ایرانشهر از سوم تا هفتم خردادماه تعطیل می باشد Image

تماشاخانه ایرانشهر از سوم تا هفتم خردادماه تعطیل می باشد

صد كادو: تماشاخانه ایرانشهر به مناسبت فرارسیدن لیالی قدر و سالروز شهادت حضرت علی (ع)، از روز جمعه سوم تا روز سه شنبه هفتم خردادماه تعطیل می باشد.
به گزارش صد كادو به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل مجموعه، تماشاخانه ایرانشهر به مناسبت فرارسیدن لیالی قدر و ایام سوگواری سالروز شهادت حضرت علی (ع) از روز جمعه سوم تا روز سه شنبه هفتم خردادماه تعطیل می باشد. نمایش های «خون به پا می شود» به كارگردانی مسعود طیبی و «تراس» به كارگردانی مسعود كرامتی كه به ترتیب در ساعت های ۱۹: ۳۰ و ۲۱: ۳۰ از روز یكشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه اجرای خودرا در سالن ناظرزاده كرمانی آغاز نموده اند تا روز دوشنبه ۲۷ خرداد به صحنه می روند. همین طور در سالن سمندریان نیز نمایش های «مار بازی» به كارگردانی سعید دشتی در ساعت ۲۰ و «شهر ما» به كارگردانی محمدحسن معجونی در ساعت ۲۱: ۳۰ كه به ترتیب از ۲۳ و ۲۰ اردیبهشت ماه روی صحنه رفته اند مطابق با جدول زمان بندی شده تا روز جمعه ۲۴ خرداد به اجرای عمومی خود در این مجموعه تئاتری خاتمه می دهند.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای تماشاخانه ایرانشهر از سوم تا هفتم خردادماه تعطیل می باشد بسته هستند Date | 21/05/2019

categories & tags