پویش جمع آوری کتاب برای مناطق محروم

    Home  /  جشن  /  پویش جمع آوری کتاب برای مناطق محروم

پویش جمع آوری کتاب برای مناطق محروم Image

پویش جمع آوری کتاب برای مناطق محروم

صد کادو: پویش جمع آوری و اهدای کتاب «رستا» ویژه مناطق محروم استان لرستان اجرا می شود.
به گزارش صد کادو به نقل از ایسنا به نقل روابط عمومی سازمان ترویج مطالعه و نشر جهاد دانشگاهی، دانش ­آموزان، دانشجویان و سایر علاقه­ مندان به فعالیت­ های خیریه می­ توانند با مشارکت در این پویش تا ۳۱ شهریورماه امسال کتاب های علمی، آموزشی، عمومی و… را به دبیرخانه های پویش در تهران و خرم آباد ارسال نمایند.
دبیرخانه پویش «رستا» پذیرای کتاب های دانش ­آموزان، دانشجویان و سایر علاقه­ مندان به انجام امور خیریه در موضوعات مختلف علمی، آموزشی، عمومی، مذهبی، کودک و نوجوان و… خواهد بود. این کتاب­ ها بعد از جمع­ آوری مهرماه سال جاری در مناطق محروم استان لرستان توزیع خواهد شد.
لازم به ذکر است، بر طبق بررسی های انجام شده کمبود کتاب های کمک آموزشی ویژه کنکور بیش از سایر موضوعات در مناطق محروم احساس می ­شود و انتظار می ­رود دانش آموزانی که بتازگی از کنکور فراغت یافته ­اند، مشارکت بیشتری در این پویش داشته باشند.
علاقه­ مندان می­ توانند کتاب­ های خودرا به یکی ازدبیرخانه ­های این پویش در تهران و یا خرم آباد به آدرس تهران، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان فخررازی، نبش خیابان شهدای ژاندارمری، پلاک ۵۰، ساختمان منشور دانش، طبقه همکف واحد ۶ و خرم آباد، کوی جهادگران، نبش خیابان صدرا، جهاد دانشگاهی لرستان، معاونت فرهنگی ارسال نمایند.
همین طور علاقه­ مندان به مشارکت در این پویش می­ توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۰۲۱۶۶۴۸۷۶۲۵، ۰۹۱۲۳۹۵۷۶۱۱ و شماره تلفن ­۰۶۶۳۳۲۱۴۷۳۳ تماس بگیرند.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای پویش جمع آوری کتاب برای مناطق محروم بسته هستند Date | 13/08/2023