اختصاصی صد كادو بازگشت شقایق دهقان به ناتو

    Home  /  جشن  /  اختصاصی صد كادو بازگشت شقایق دهقان به ناتو

اختصاصی صد كادو بازگشت شقایق دهقان به ناتو Image

اختصاصی صد كادو بازگشت شقایق دهقان به ناتو

صد کادو: تهیه کننده و کارگردان رئالیتی شوی «ناتو» اصرار کرد که «خبر حذف شقایق دهقان از این برنامه حقیقت ندارد و در قسمت های بعدی حتما پخش خواهد شد».
به گزارش صد کادو به نقل از ایسنا، مهدی صفی یاری درباره ی پخش نشدن بخشهایی از برنامه «ناتو» با حضور شقایق دهقان که موجب ایجاد حواشی در فضای مجازی شده است، اظهار داشت: پخش نشدن دو قسمت ضبط شده از برنامه به دلیلهای مسائل فنی بوده که برطرف شده و پس از این فصل پخش خواهد شد و حذف حضور خانم دهقان از برنامه ما حقیقت ندارد.
بگفته کارگردان «ناتو» کامران تفتی، هادی کاظمی، شقایق دهقان، کمند امیرسلیمانی و مجید آقا کریمی پنج شرکت کننده ای هستند که در قسمت های دهم تا دوازدهم برنامه با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
به گزارش صد کادو به نقل از ایسنا، خبر حذف شقایق دهقان از برنامه «ناتو» در نمایش خانگی در هفته گذشته و در فضای مجازی حاشیه های بسیار زیادی را برای این برنامه و شبکه نمایش خانگی بدنبال داشت.
رئالیتی شوی «ناتو» به کارگردانی و تهیه کنندگی مهدی صفی یاری و با اجرای محمدرضا علیمردانی دوشنبه هر هفته ساعت هشت بامداد در پلت فرم فیلم نت منتشر می شود. یازدهمین قسمت از «ناتو» با حضور هنرمندانی چون بیژن بنفشه خواه، شیدا یوسفی، رضا داودنژاد، آشا محرابی و یوسف تیموری پخش گردید.
در رئالیتی شوی «ناتو»، بازیکنان در طول مسابقه به ۱۰ پرسش سخت و گاهی خنده دار پاسخ می دهند. از میان این بازیکنان، یک نفر نقش «ناتو» را برعهده دارد. ناتو کسی است که جواب تمام سوالات را از قبل می داند. به غیر از بازیکنی که نقش ناتو را ایفا می کند، هیچ کس حتی مجری برنامه از هویت این بازیکن خبر ندارد.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای اختصاصی صد كادو بازگشت شقایق دهقان به ناتو بسته هستند Date | 07/07/2023