امروز پنجشنبه؛ سلسله نشست های گفتگومحور رستا به فرهنگسرای رسانه رسید

    Home  /  جشن  /  امروز پنجشنبه؛ سلسله نشست های گفتگومحور رستا به فرهنگسرای رسانه رسید

امروز پنجشنبه؛ سلسله نشست های گفتگومحور رستا به فرهنگسرای رسانه رسید Image

امروز پنجشنبه؛ سلسله نشست های گفتگومحور رستا به فرهنگسرای رسانه رسید

صد کادو: کنکاشی برای پاسخ به سوالات نوجوانان در اندیشه های امام خمینی (ره) در ویژه برنامه رستا امروز در فرهنگسرای رسانه انجام می شود.

به گزارش صد کادو به نقل از مهر، سلسله نشست های گفتگویی نوجوانانه با عنوان «بچه های رستا» توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می گردد و فرهنگسرای رسانه به عنوان یکی از مراکز فعال دراین زمینه مبادرت به برگزاری این ویژه برنامه کرده است.
ایجاد فضایی امن و مناسب برای نوجوانان بمنظور این که بتوانند مسایل و دغدغه های خود نسبت به موضوعات اجتماعی را مطرح کرده و پاسخ پرسش های خودرا دریافت نمایند، موضوع بسیار مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
لزوم گفت و گو و صحبت درباره ی مسائل مهم بر کسی پوشیده نیست و این امر مهم در دوران نوجوانی اهمیتی دوچندان پیدا می کند. بدین جهت این سلسله جلسات در فرهنگسرای رسانه شروع شده و با موضوعات مختلف ادامه خواهد داشت.
نخستین جلسه از ویژه برنامه «بچه های رستا» همزمان با سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) با حضور دکتر فاطمه سادات نواب صفوی دختر شهید نواب صفوی در فرهنگسرای رسانه انجام می شود.
این جلسه امروز پنجشنبه ۱۱ خرداد از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در سالن آمفی تئاتر یونس شکرخواه فرهنگسرای رسانه برگزار شده و پذیرای عموم نوجوانان شهر تهران است.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای امروز پنجشنبه؛ سلسله نشست های گفتگومحور رستا به فرهنگسرای رسانه رسید بسته هستند Date | 11/06/2023