بدترین های سال هالیوود عرضه شدند

    Home  /  جشن  /  بدترین های سال هالیوود عرضه شدند

بدترین های سال هالیوود عرضه شدند Image

بدترین های سال هالیوود عرضه شدند

به گزارش صد کادو، چهل و سومین دوره جوایز تمشک طلایی برای معرفی بدترین های هالیوود طبق روال هر سال در آستانه برگزاری مراسم اسکار، برگزیدگان خویش را معرفی نمود.
به گزارش صد کادو به نقل از هالیوود ریپورتر، جوایز سالانه تمشک طلایی هالیوود لیست برگزیدگان خویش را منتشر نمود و فیلم «بلوند» ساخته «اندرو دومنیک» در رابطه با زندگی و حرفه «مریلین مونرو» که در ۸ شاخه نامزد بود در نهایت بعنوان برنده تمشک طلایی بدترین فیلم سال و همینطور بدترین فیلمنامه انتخاب گردید.
برگزارکنندگان جوایز تمشک طلایی، فیلم «بلوند» را اثری «زن ستیز، شرورانه و مغالطه آمیز» خواندند که بی شرمانه از خاطره «مریلین مونرو» فقید سوء استفاده می نماید.
فیلم سینمایی «بلوند» در حالی بعنوان بدترین فیلم یک سال قبل هالیوود شناخته شد که «آنا د آرماس» برای ایفای نقش «مریلین مونرو» در این فیلم یکی از نامزدهای نهایی شاخه بهترین بازیگر زن اسکار ۲۰۲۳ است که برندگان آن فردا شب به وقت لس آنجلس معرفی می گردند.
«پینوکیو» (دیزنی)، «صبح بخیر»، «دختر پادشاه» و «موریبوس» دیگر نامزدهای تمشک طلایی بدترین فیلم سال بودند.
نکته قابل توجه دیگر اینکه «تام هنکس» بازیگر مطرح برنده اسکار برای بازی در فیلم «الویس» از نگاه برگزارکنندگان جوایز تمشک طلایی بدترین بازیگر نقش مکمل مرد سال بوده است. فیلم «الویس» در جوایز اسکار ۲۰۲۳ در ۸ شاخه نامزد دریافت جایزه است.
فیلم «موریبوس» هم در دو شاخه برنده تمشک طلایی شد؛ بدترین بازیگر نقش اصلی مرد برای بازیگر برنده اسکار «جرد لتو» و بدترین بازیگر نقش مکمل زن برای «آدریا آرجانا».
«کالین فارل» که برای بازی در فیلم «بنشی های اینیشرین» مورد تمجید قرار گرفته جایزه رستگاری جوایز تمشک طلایی سال جاری را از آن خود کرد چون که بعد از اینکه در سال ۲۰۰۴ برای بازی در فیلم «اسکندر مقدونی» بدترین بازیگر سال هالیوود شد، توانست خویش را از زیر سایه این عنوان رها کند و بار دیگر مورد تمجید منتقدان و اهالی سینما قرار گیرد.
همینطور «کولسون بیکر» برای فیلم «صبح بخیر» بدترین کارگردان نام گرفت.
«سیلوستر استالونه» برای فیلم «ساماریتن»، «پنه لوپه کروز» برای فیلم «۳۵۵» و «دایان کیتون» برای فیلم «مک و ریتا» هم از دیگر چهره های مطرح در بین نامزدهای بدترین های سال جاری هستند و فیلم «دنیای ژوراسیک: قلمرو» هم در سه شاخه نامزد چهل و سومین دوره جوایز تمشک طلایی بود.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای بدترین های سال هالیوود عرضه شدند بسته هستند Date | 11/03/2023

categories & tags