دوشنبه در فرهنگسرای رسانه؛ برگزاری مراسم گرامیداشت پدر معنوی جهادگران

    Home  /  جشن  /  دوشنبه در فرهنگسرای رسانه؛ برگزاری مراسم گرامیداشت پدر معنوی جهادگران

دوشنبه در فرهنگسرای رسانه؛ برگزاری مراسم گرامیداشت پدر معنوی جهادگران Image

دوشنبه در فرهنگسرای رسانه؛ برگزاری مراسم گرامیداشت پدر معنوی جهادگران

به گزارش صد کادو، مراسم گرامیداشت یاد و خاطره حاج عبدالله والی پدر معنوی جهادگران دوشنبه ۸ اسفند همزمان با اعیاد شعبانیه در فرهنگسرای رسانه برگزار می گردد.

به گزارش صد کادو به نقل از مهر، همزمان با اعیاد شعبانیه، گروه جهادی شهید حججی با مشارکت فرهنگسرای رسانه، مراسم پاسداشت یاد و خاطره حاج عبدالله والی جهادگر منطقه بشاگرد و از چهره های ماندگار این عرصه را برگزار می نماید.
حاج عبدالله والی چهره جهادی در منطقه محروم بشاگرد بود که در اردیبهشت سال ۸۴ به دیار باقی شتافت. او بعنوان مؤسس اردوهای جهادی شناخته شده و خیلی از گروههای جهادی او را بعنوان پدر معنوی خود می شناسند.
ایمان، پاک دستی، صداقت، ارتباط عمیق با محرومین، حساسیت به حفظ بیت المال، پشتکار و استمرار در خدمت او را تبدیل به یکی از محبوب ترین شخصیت ها در منطقه محروم بشاگرد کرد.
عبدالله والی در سال ۱۳۶۱، طی حکم رسمی از جانب نماینده محترم حضرت امام خمینی (ره) در کمیته امداد برای شناسایی منطقه بشاگرد مأموریت پیدا کرد و طی ۲۳ سال، با توکل به خدا ظل عنایات حضرت صاحب الامر (عج) و با همراهی خیرین و جهادیان و امدادیان مخلص و همت مردم برای آبادانی آن بخش از کشور همت گماشت و با اجرای طرح های گسترده در قسمت های عمرانی، فرهنگی، خودکفایی، تأسیس حوزه های علمیه، حمایتی، بهداشتی، و … توانست چهره این منطقه را به کلی دگرگون کند.
مراسم گرامیداشت یاد و خاطره این جهادگر فقید، روز دوشنبه ۸ اسفند از ساعت ۱۹ تا ۲۱ با حضور اهالی فرهنگ، هنر و رسانه، خانواده حاج عبدالله والی و تعدادی از گروههای جهادی در سالن یونس شکرخواه فرهنگسرای رسانه برگزار می گردد. همینطور حضور برای عموم آزاد است.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای دوشنبه در فرهنگسرای رسانه؛ برگزاری مراسم گرامیداشت پدر معنوی جهادگران بسته هستند Date | 26/02/2023

categories & tags