با اعلام حسین شكیب راد؛ مهلت ارسال اثر به جشنواره نوجوونیم تمدید گردید

    Home  /  جشن  /  با اعلام حسین شكیب راد؛ مهلت ارسال اثر به جشنواره نوجوونیم تمدید گردید

با اعلام حسین شكیب راد؛ مهلت ارسال اثر به جشنواره نوجوونیم تمدید گردید Image

با اعلام حسین شكیب راد؛ مهلت ارسال اثر به جشنواره نوجوونیم تمدید گردید

صد کادو: به گزارش صد کادو، دبیر رسانه ای جشنواره نوجوونیم از تمدید مهلت ارسال اطلاعات و مدارک به دبیرخانه این جشنواره اطلاع داد.

به گزارش صد کادو به نقل از مهر، حسین شکیب راد دبیر رسانه ای جشنواره «نوجوونیم» اظهار داشت: باتوجه به درخواست و استقبال علاقه مندان جهت شرکت در جشنواره «نوجوونیم»، مهلت دریافت اطلاعات و مدارک از جانب دبیرخانه این جشنواره تا روز یکشنبه ۱۶ بهمن تمدید گردید.
وی اضافه کرد: جشنواره «نوجوونیم» با هدف کشف استعدادهای نوجوانان در عرصه های هنری، رسانه ای، فرهنگی، ادبی و … ویژه نوجوانان متولد ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۹ شهر تهران، در مناطق ۲۲ گانه طراحی شده است و رویکرد ما در این جشنواره اینست که در روزهای دهه فجر، رویش های انقلاب را کشف نماییم.
دبیر رسانه ای جشنواره «نوجوونیم» اظهار داشت: نوجوانان دارای مقام های استانی و کشوری و یا نوجوانان دارای توانمندی های ویژه می توانند در یکی از محورهای هنری، ادبی، ورزشی، مذهبی، رسانه و فناوری در قسمت فردی و توانمندی های گروهی در این جشنواره شرکت نمایند.
شکیب راد در انتها اظهار داشت: نوجوانان تهرانی می توانند تا ۱۶ بهمن ماه با ارسال عدد ۱ به سامانه پیامکی ۲۰۰۰۱۸۳۷ و دریافت لینک فرم ثبت نام، با تکمیل اطلاعات درخواستی در این جشنواره شرکت نمایند. علاقه مندان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با ۱۸۳۷ تماس بگیرند. همچنین، اطلاعات تکمیلی در پرتال جشنواره به نشانی nojavan.farhangsara.ir (http: //nojavan.farhangsara.ir/) در دسترس عموم است.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای با اعلام حسین شكیب راد؛ مهلت ارسال اثر به جشنواره نوجوونیم تمدید گردید بسته هستند Date | 05/02/2023