تهیه كننده مطرح كرد سوژه های متناقض و جریان ساز اولویت برنامه سعادت آباد است

    Home  /  جشن  /  تهیه كننده مطرح كرد سوژه های متناقض و جریان ساز اولویت برنامه سعادت آباد است

تهیه كننده مطرح كرد سوژه های متناقض و جریان ساز اولویت برنامه سعادت آباد است Image

تهیه كننده مطرح كرد سوژه های متناقض و جریان ساز اولویت برنامه سعادت آباد است

به گزارش صد کادو، اولویت برنامه «سعادت آباد» رادیو تهران که هر روز از ساعت ۱۱: ۳۵ روی آنتن می رود، پرداختن به سوژه های متناقض و جریان ساز اسـت.
به گزارش صد کادو به نقل از روابط عمومی رادیو تهران، مریم السادات آصفی، تهیه کننده برنامه سعادت آباد اظهار داشت: این برنامه از سوم آبان سال ۹۹ روی آنتن شبکه رادیویی تهران رفته و هر روز از ساعت ۱۱: ۳۵ روی موج FM ردیف ۹۴ مگاهرتز می رود.
وی ادامه داد: پـــرداخـــتـــن بـــه ســــوژه هــــای مـتـنـاقـض و جــریــان ســاز اولویت برنامه سعادت آباد اسـت. بـرگـزاری نشست های اتـاق فکر و هم اندیشی با عوامل تولید، برنامه سازان و همینطور کـارشـنـاسـان رسـانـه و نخبگان سـیـاسـی، اجتماعی و فرهنگی بـرای سیاست گذاری هدفمند در این برنامه صورت می گیرد.
برنامه «سعادت آباد» در ساختارهای متنوع رسانه ای همچون مستند رادیـویـی، گفتگو، گــزارش، مصاحبه، تحلیل کارشناسی و پـادکـسـت، از زوایـــای مختلف به تبیین دقیق بندهای بیانیه گـام دوم انقلاب اسلامی و اقدامات انجام شده از جانب دستگاه ها و نهادهای دولتی و غیردولتی و تشکل های مردمی پرداخته است.
به قول این تهیه کننده یــکــی از شــاخــص تــریــن بــخــش هــای بــرنــامــه، «بخش فـجـازی» اسـت کـه بـه هشتگ ها و تـرنـدهـای فضای مجازی در طـول هفته همراه با تحلیل آن موضوعات مـی پـردازنـد و در قسمت اصــل مـوضـوع خبرهایی را بـررسـی و پیگیری می کنند کـه در سـایـت هـا و فضای مجازی تناقض و تضاد در انتشار خبر وجـود دارد و با شـفـاف سـازی بـه اصـل مـوضـوع مـی رسـد. همینطور در قسمت طنز با نگاه طنز به نقد موضوعات روز می پردازند.
همینطور یکی از رسالت های اصلی این برنامه رادیویی پرداختن به موضوعات و دغدغه های شهر و استان تهران اسـت، بدین منظور در کنار تولید مستند و گــزارش در مسائل مختلف محتوای ۸۰ درصـد برنامه تهرانی است که با بیان دغدغه ها و مسائل هر گوشه ای از استان تهران به پیگیری و حل مسأله می پردازند.
علاوه بر این، در بـخـش گــزارشــی «در مـسـیـر اســتــان» گــزارشــگــران ســـعـــادت آبـــاد در شــهــرهــای مـخـتـلـف اســتــان تـهـران پیگیر دغدغه ها و مطالبات شهرستانی ها تا رسیدن به نتیجه هستند. در قسمت «تیتر» سـعـادت آبـاد هم به تحلیل خبرهای روز در سطح ملی و پایتخت با سردبیران خبرگزاری ها می پردازند.
سعادت آباد در گروه تهران و رویدادهای شبکه رادیویی تهران روی آنتن می رود، علی نساج یگانه مجری، نیما اعتصام بازیگر طنز، ابوالفضل طاهری نویسنده، مهدی اسماعیلی، الناز عباسی، سپیده حاصلی پناه، شمیم عالءالدینی، آتناسادات محمدپناه گزارشگران برنامه، حمیدرضا جعفری و حمیدرضا بوجاریان از کارشناس مجریان این برنامه رادیویی هستند.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای تهیه كننده مطرح كرد سوژه های متناقض و جریان ساز اولویت برنامه سعادت آباد است بسته هستند Date | 25/12/2022