علی مصفا، باشه آهنگر و فرحناز منافی ظاهر در تدارک ساخت فیلم

    Home  /  جشن  /  علی مصفا، باشه آهنگر و فرحناز منافی ظاهر در تدارک ساخت فیلم

علی مصفا، باشه آهنگر و فرحناز منافی ظاهر در تدارک ساخت فیلم Image

علی مصفا، باشه آهنگر و فرحناز منافی ظاهر در تدارک ساخت فیلم

صد کادو: سینماگرانی همچون تورج اصلانی، محمد علی باشه آهنگر، علی مصفا و فرحناز منافی ظاهر بدنبال گرفتن مجوز برای ساخت فیلم هستند.
به گزارش صد کادو به نقل از ایسنا، به تازگی تعدادی درخواست برای پروانه ساخت فیلم ثبت شده که بر مبنای آن تورج اصلانی می خواهد به تهیه کنندگی سپهر سیفی فیلمی به نام «وابل» را بسازد.
همینطور محمدعلی باشه آهنگر برای ساخت فیلم سینمایی «سینما متروپل» به تهیه کنندگی سید حامد حسینی متقاضی گرفتن مجوز است.
فرزاد خوشدست که چند سال قبل مستند «خط باریک قرمز» را ساخته بود، می خواهد فیلم «سپیده و سایر مردان» را به تهیه کنندگی غلامرضا موسوی بسازد.
مسعود بخشی که پیشتر فیلمهای «یک خانواده محترم» و «یلدا» را ساخته، متقاضی گرفتن مجوز برای فیلم سینمایی « چهارگاه» به تهیه کنندگی ایرج تقی پور است.
علی مصفا هم برای ساخت فیلم سینمایی «رنگ آبی پشت پلکت» به کارگردانی علی بهرادمهر درخواست مجوز ساخت داده است.
مصطفی شایسته و رحمان رضایی هم برای ساخت فیلمهای «قلهک» و «مرضی خانم» به تهیه کنندگی و کارگردانی خودشان درخواست پروانه ساخت داده اند. علاوه بر این ها فرحناز منافی ظاهر که سال ها، سابقه بازیگری در سینما و تلویزیون را دارد، برای ساخت یک فیلم کوتاه به نام «معجزه خدا» به تهیه کنندگی و کارگردانی خودش متقاضی گرفتن مجوز شده است.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای علی مصفا، باشه آهنگر و فرحناز منافی ظاهر در تدارک ساخت فیلم بسته هستند Date | 05/09/2022

categories & tags