مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تغییر نمود

    Home  /  جشن  /  مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تغییر نمود

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تغییر نمود Image

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تغییر نمود

به گزارش صد کادو با حکم وزیر آموزش و پرورش «حامد علامتی» بعنوان مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان انتخاب شد.
به گزارش صد کادو به نقل از ایسنا، در بخشی از حکمی که به امضای یوسف نوری، وزیر آموزش و پرورش رسیده، آمده است: «با توجه به تعهد، تجارب و شایستگی ارزشمند جنابعالی به استناد ماده ۱۳ اساسنامه و صورت جلسه مجمع عمومی عادی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به باعث این ابلاغ، بعنوان «مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان» منصوب می شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال، پیروی از منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) و سیاست های ریاست محترم جمهور در تحقق برنامه های وزارت آموزش و پرورش دولت سیزدهم در شرکت مربوط موفق و موید باشید. در این راستا، رعایت اصول «عدالت محوری»، « انقلابی گری»، «مردم داری»، «پاکدستی و فساد ستیزی» و «قانون مداری» دولت مردمی الزامی است.
انتظار می رود ضمن در نظر قرار دادن مفاد بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، سیاست های کلی ایجاد تحول در آموزش و پرورش، سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و قوانین و مقررات آموزش و پرورش، در این مرکز با همکاری شورای معاونان وزارت متبوع در پیگیری موارد با رویکرد تحولی اهتمام و جدیت داشته باشید.
«حامد علامتی» پیش از این مسئولیت هایی همچون معاون پارلمانی سازمان تبلیغات اسلامی، مشاور و دستیار نایب رییس مجلس شورای اسلامی، دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، عضو علی البدل شورای اسلامی شهر تهران، رئیس شورای مرکزی اتحادیه انجمن اسلامی های دانش آموزان کشور را بر عهده داشته است.

وی همینطور در حوزه تعلیم و تربیت هم سوابقی همچون عضو هیئت امنای مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا، دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، عضو شورای تشکل های دانش آموزی کشور، عضو هیئت امنای سازمان دانش آموزی، عضو شورای پشتیبانی اردوهای راهیان نور دانش آموزی، عضو شورای ترویج قرآن وزارت آموزش و پرورش و… را در کارنامه خود دارد.
علامتی که در مقطع دکترا در رشته جامعه شناسی گرایش اقتصاد و توسعه تحصیل کرده است، مدرس دانشگاه سوره تهران و مدرس دوره های آموزش مربیان تربیتی کشور بوده است.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تغییر نمود بسته هستند Date | 06/08/2022