تقدیر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از حجت الاسلام حسین طائب

    Home  /  جشن  /  تقدیر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از حجت الاسلام حسین طائب

تقدیر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از حجت الاسلام حسین طائب Image

تقدیر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از حجت الاسلام حسین طائب

به گزارش صد کادو وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی از خدمات و تلاشهای حجت الاسلام و المسلمین حسین طائب در زمان تصدی مسئولیتش قدردانی کرد.
به گزارش صد کادو به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در متن پیام محمدمهدی اسماعیلی خطاب به حجت الاسلام حسین طائب آمده است:
«حجت الاسلام و المسلمین جناب حاج آقای حسین طائب (زیدعزه) حضور ارجمند و پرارزش جنابعالی در طول سالیان متمادی برای حفاظت و صیانت از دستاوردهای گرانقدر انقلاب اسلامی و میراث پربار امام خمینی (ره) در دوره ریاست سازمان اطلاعات سپاه، موجبات آرامش و امنیت را برای این ملت عزیز و سرزمین پاک و شریف ایران اسلامی به ارمغان آورده و دشمنان ایمان و نور را به یاس، نومیدی، انزوا و اعتزال کشانید. از همین روی فرصت را مغتنم دانسته، خدمات خالصانه و زحمات صادقانه شما را ارج نهاده و از درگاه حضرت حق جلت و عظمه توفیقات بیشتر در پرتو عنایت حضرت حجت (عج) تحت رهبری های حکیمانه مقام شامخ ولایت حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) برایتان مسالت می نمایم.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای تقدیر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از حجت الاسلام حسین طائب بسته هستند Date | 09/07/2022