در عرصه فرهنگ آرم جای آرمان را بگیرد باخته ایم

    Home  /  جشن  /  در عرصه فرهنگ آرم جای آرمان را بگیرد باخته ایم

در عرصه فرهنگ آرم جای آرمان را بگیرد باخته ایم Image

در عرصه فرهنگ آرم جای آرمان را بگیرد باخته ایم

همدان معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر همگرایی و هم افزایی در عرصه فرهنگ تصریح کرد و اظهار داشت: اگر بگذاریم آرم جای آرمان را بگیرد باخته ایم.
به گزارش صد کادو به نقل از ایسنا، سید محمد هاشمی چهارشنبه ۳۱ فروردین ماه در آیین تکریم و معارفه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان ضمن اشاره به دشوار بودن کار فرهنگی ضمن اشاره به این که جابه جایی های مدیریتی امری طبیعی است، اظهار داشت: این جابجایی ها نافی توانمندی های افراد نیست.
وی ضمن اشاره به پیشینه غنی فرهنگ و ادب در همدان، بیان نمود: این مورد بار مسئولیت مدیر فرهنگی استان را سنگین می کند و مدیرکل ارشاد باید توجه ویژه به سرمایه انسانی درون اداره کل فرهنگ و ارشاد داشته باشد و سرمایه انسانی را پاس بدارد.
هاشمی بر همگرایی و هم افزایی در عرصه فرهنگ تصریح کرد و اظهار داشت: یک مدیر فرهنگی باید با جدیت این کار را انجام دهد و باید با ظرفیت های مردمی و حاکمیتی باشد چون که به تنهایی از پس کارها برنمی آمد، همینطور اگر بگذاریم آرم جای آرمان را بگیرد باخته ایم.
وی نقاط فرمان مختلف با اعتبار اندک را یکی از اشکالات عرصه فرهنگ دانست و اظهار داشت: بودجه فرهنگی باید افزایش یابد در این راستا دولت تا عرصه فرهنگ رشد قابل توجهی را شاهد باشد.
معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه مدیرکل ارشاد باید عملیات بزرگ فرهنگی برای تحول داشته باشد، مطرح کرد: عرصه فرهنگ نیازمند تحول بزرگی است اما شاهکار ما این است که پس از انتهای دوره مسئولیت بتوانیم نسل نو و جوانی در عرصه فرهنگ و هنر معرفی شود.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای در عرصه فرهنگ آرم جای آرمان را بگیرد باخته ایم بسته هستند Date | 25/04/2022