در پاسخ به كاربران فضای مجازی؛ وزیر ارشاد: نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در مصلی

    Home  /  جشن  /  در پاسخ به كاربران فضای مجازی؛ وزیر ارشاد: نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در مصلی

در پاسخ به كاربران فضای مجازی؛ وزیر ارشاد: نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در مصلی Image

در پاسخ به كاربران فضای مجازی؛ وزیر ارشاد: نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در مصلی

به گزارش صد کادو وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به یکی از کاربران فضای مجازی در صفحه اینستاگرام خود اعلام نمود که نمایشگاه بین المللی کتاب تهران سال جاری به صورت فیزیکی و در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می گردد.
به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، این روزها که خبر برگزاری حضوری سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران بعد از دو سال وقفه، در فضای رسانه ای کشور داغ شده و علاقه مندان حوزه فرهنگ و کتاب را سرگردان خبرهای عجیب و غریب از مکان برگزاری نمایشگاه کتاب تهران کرده است، محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در صفحه اینستاگرام خود باتوجه به خبرهای ضد و نقیض از احتمال برگزاری نمایشگاه کتاب در محل شهر آفتاب اعلام نمود: نمایشگاه کتاب در مصلی تهران برگزار می گردد.
اسماعیلی ضمن اشاره به مجموعه اقدامات انجام گرفته در جهت برگزاری هرچه باشکوهتر نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و بعد از انتظار خیلی از کتاب دوستان و دوستداران نمایشگاه کتاب تهران برای مشخص شدن محل برگزاری این رویداد بزرگ فرهنگی در تهران، عنوان کرد: تمهیداتی اندیشیده شده تا در کنار برگزاری فیزیکی نمایشگاه کتاب تهران مخاطبان بتوانند به شکل مجازی هم به خرید کتاب بپردازند.
«سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران» از بیست ویکم تا سی ویکم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ به صورت فیزیکی در مصلای امام خمینی (ره) و به صورت مجازی در سامانه ketab.ir برگزار می گردد.

ثبت نام ناشران داخلی برای حضور در «سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران» تا هجدهم فروردین ماه ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت.
به منظور تحقق عدالت فرهنگی، دسترسی همه مردم کشور به کتاب و رعایت شیوه نامه های بهداشتی ناشی از ویروس کرونا، ناشرانی که در بخش فیزیکی «سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران» به صورت حضور مستقل یا ثبت نام موقت اقدام نموده اند، در نمایشگاه مجازی کتاب هم شرکت داده خواهند شد.
ثبت نام این دسته از ناشران در شکل مجازی به صورت پیش فرض صورت خواهد گرفت. همینطور ناشرانی که در نمایشگاه فیزیکی، نمایندگی اعطا کرده اند، باید در شکل مجازی به صورت جداگانه ثبت نام کنند.
طبق این اطلاعیه، ناشرانی که تمایل به شرکت در این دوره از نمایشگاه به صورت فیزیکی ندارند، می توانند صرفا در شکل مجازی شرکت نمایند.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای در پاسخ به كاربران فضای مجازی؛ وزیر ارشاد: نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در مصلی بسته هستند Date | 05/04/2022