مجموعه شعر عاشقانه ورطه ی شیدایی اثر شیوا حقبر منتشر گردید

    Home  /  جشن  /  مجموعه شعر عاشقانه ورطه ی شیدایی اثر شیوا حقبر منتشر گردید

مجموعه شعر عاشقانه ورطه ی شیدایی اثر شیوا حقبر منتشر گردید Image

مجموعه شعر عاشقانه ورطه ی شیدایی اثر شیوا حقبر منتشر گردید

به گزارش صد کادو انتشارات سرانه مجموعه شعر «ورطه ی شیدایی» که با مضمونی عاشقانه سروده شده اثر «شیوا حقبر» شاعر و نویسنده کرمانشاهی را در ۱۳۱ صفحه و با قیمت ۶۵ هزار تومان منتشر و روانه بازار کرد.
به گزارش صد کادو به نقل از ایرنا، حدود ۵۰۰ نویسنده و شاعر در کرمانشاه قلم می زنند که از میان این عده تعداد شاعران از سایر نویسندگان در ژانر ادبی دیگر نظیر داستان و نمایشنامه بیشتر است و شاعرانی هستند که بر اساس ذوق ذاتی و بدون علم ادبی شعر می سرایند و گاهی مورد توجه منتقدین و ادبا قرار می گیرند و با پیگیری های بیشتر آثار درخوری را عرضه می کنند و برخی به صورت کتاب در می آید اما برخی دیگر در همان حد مبتدی باقی می مانند و رشد نمی کنند و اثر قابل توجهی از آنان به جای نمی ماند.
خانم حقبر شاعری است که ذوق شاعرانه دارد و با پیگیری های مستمر موفق شده تابحال ۲ مجموعه شعر فارسی با نامهای «سودای قلم» و «ورطه شیدایی» منتشر کند؛ وی سال ۱۳۶۹ در کرمانشاه متولّد شده و علاقمند به سرایش اشعار کُردی است و در این حوزه هم ذوق و توانایی دارد.
این شاعر کرمانشاهی به ایرنا اظهار داشت: به عقیده من اصالت و حفظ آن ستودنی است و باید این مهم را در نظر بگیریم و به کُرد بودن مان ببالیم و تا حدّ توان به زبان دلنشین مادری مان بسراییم و با کمال افتخار به این زبان صحبت نماییم، چون این عمل کمک شایانی به حفظ فرهنگ این خطّه خواهد نمود و چه بسیارند هنرمندان توانمندی که زاده این اقلیم هستند و دست در دست هم با سرایش اشعار ناب کُردی به ترویج فرهنگ خود پرداخته اند و من هم در نظر دارم در آینده اگر سعادت و توان داشته باشم در این راستا گام بردارم و مجموعه ای به زبان کُردی منتشر کنم.
صفحه آرایی این کتاب را «هستی مرادی» و طراحی جلد آنرا «سپیده رضایی» انجام داده است.
منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای مجموعه شعر عاشقانه ورطه ی شیدایی اثر شیوا حقبر منتشر گردید بسته هستند Date | 02/04/2022