رییس و اعضای شورای سیاستگذاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران منصوب شدند

    Home  /  جشن  /  رییس و اعضای شورای سیاستگذاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران منصوب شدند

رییس و اعضای شورای سیاستگذاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران منصوب شدند Image

رییس و اعضای شورای سیاستگذاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران منصوب شدند

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی ابلاغی جداگانه رییس و اعضای شورای سیاستگذاری سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را منصوب نمود.
به گزارش صد کادو به نقل از خبرگزاری ایرنا از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نامه های جداگانه، علیرضا مختارپور، محسن پرویز، علی اکبر اشعری، میثم نیلی، محمد حمزه زاده، علی رمضانی، محمد الهیاری فومنی، محمدعلی مرادیان، هومان حسن پور، عبدالعظیم فریدون و سید عباس حسینی نیک را بعنوان اعضای شورای سیاستگذاری سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران منصوب نمود.
در متن این ابلاغ آمده است: «نظر به اهمیت برگزاری مطلوب نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بعنوان مهم ترین رویداد فرهنگی کشور و بمنظور تعیین و تبیین سیاست های کلی نمایشگاه برای تحقق عدالت فرهنگی و تقویت صنعت نشر کشور بعنوان تبلور شکوفایی ظرفیت و توانمندی و هوشمندی ملت ایران در تولید فکر و اندیشه، و باتوجه به بهره مندی جنابعالی از تجارب فرهنگی و به استناد بخشنامه برگزاری نمایشگاه کتاب تهران، به سبب این ابلاغ بعنوان «عضو شورای سیاستگذاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران» منصوب می شوید.
سیاست گذاری و هماهنگ کردن کارهای این دوره خاص از نمایشگاه که بعد از دوسال وقفه ناشی از الزامات بهداشتی و نیز کسب تجربه موفق از برگزاری نمایشگاه مجازی برپا خواهد شد و هدایت مجریان برای عبور موفق و سربلند از این وظیفه سترگ فرهنگی و تبدیل چالش ها به فرصتی برای رشد توانایی های صنعت نفت و اتخاذ تصمیمات کارشناسی مبتنی بر منافع نظام جمهوری اسلامی، از اهم وظایف مورد انتظار است. امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری حداکثری از تجارب موجود در پیشبرد اهداف فرهنگی نظام باارزش اسلامی و توسعه بیش از پیش فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی موفق و موید باشید
پیش از این نیز وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ابلاغی یاسر احمدوند را بعنوان رییس سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران منصوب کرده بود.
نخستین جلسه اعضای شورای سیاستگذاری سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران امروز دوشنبه (نهم اسفندماه ۱۴۰۰) انجام شد.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای رییس و اعضای شورای سیاستگذاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران منصوب شدند بسته هستند Date | 01/03/2022