پوستر هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی رونمایی گردید

    Home  /  جشن  /  پوستر هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی رونمایی گردید

پوستر هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی رونمایی گردید Image

پوستر هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی رونمایی گردید

صد کادو: پوستر هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با طرحی از رنگین کمان رونمایی گردید.
به گزارش صد کادو به نقل از ایسنا و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، طراح پوستر این دوره از جشنواره اسباب بازی اظهار داشت: طبق روال دوره های قبلی که با حضور شخصیت و نماد اصلی جشنواره پوسترها طراحی و ایده پردازی شده بود، برای دوره هفتم ایده اصلی که در ذهن داشتم ترکیب هفت عدد از همان نماد جشنواره با یک رنگین کمان هفت رنگ بود، به صورتی که هر کدام از نمادها به رنگ یکی از رنگ های رنگین کمان تصویر شده است.
فربُد تعالی اضافه کرد: باتوجه به شرایط فعلی جامعه و عبور از موج سهمگین بیماری کرونا و ترویج فرهنگ رعایت شیوه نامه های بهداشتی در خانواده ها و جامعه، با به پرواز در آوردن شعار جشنواره(دست در دستِ هم، پیش به سمت آینده) در بالای پوستر مانند سال گذشته، قصد داشتم تا احساس امید و توجه به آینده ای روشن را پس از گذر از این دوران برای مخاطبان پوستر ایجاد کنم.
وی در ادامه اضافه کرد: شعار و تصویر پوستر، چشم به آینده ای روشن و نویدبخش داشته و در راه سلامتی و شکوفایی بر روی رنگین کمان هفت رنگ جشنواره در حرکت است.
تعالی تصریح کرد: عناصر دیگری از قبیل روبان های رنگی که در فضا قرار داده شده و اسباب بازی های مختلف نظیر فرفره هفت رنگ، توپ، هواپیما، قطار و ماشین که بر روی رنگین کمان جانمایی شده همگی نمادها و نشانه هایی برای ایجاد حس جاری در جشنواره ملی اسباب بازی هستند.
طراح پوستر جشنواره اسباب بازی در آخر ابراز امیدواری کرد که با عنایت به شرایط فعلی کشور و عبور از شرایط بیماری کرونا بار دیگر شاهد جشنواره ای پربار باشیم و هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی با دستاوردهای درخشان در راه اعتلای صنعت اسباب بازی کشور قدم برداشته و برای ساختن آینده ای روشن برای کودکان سرزمینمان کوشا باشد.
دبیری هفتمین دوره جشنواره ملی اسباب بازی کانون پرورش فکری را آیدین مهدی زاده بر عهده دارد.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای پوستر هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی رونمایی گردید بسته هستند Date | 14/02/2022