نگاه معاون هنری جدید به هنر

    Home  /  جشن  /  نگاه معاون هنری جدید به هنر

نگاه معاون هنری جدید به هنر Image

نگاه معاون هنری جدید به هنر

به گزارش صد کادو محمود سالاری که از چهارشنبه ـ ۱۷ آذر ماه ـ رسما بعنوان معاون هنری کار خویش را آغاز کرد، بر این باور است که «هنر با مفهوم اسلامی گفتمانی است که لزوم دارد تقویت شود.»
به گزارش صد کادو به نقل از ایسنا، معارفه معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی و مدیران معاونت امور هنری، جهارشنبه، ۱۷ آذرماه برگزار شد.
محمود شالویی ـ مشاور وزیر و مدیر کل حوزه وزراتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ـ با قدردانی از مدیران و همکاران معاونت امور هنری و معاون سابق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: در این چند ماه، مدیران و همکاران معاونت امور هنری با جدیت، امور و فعالیت ها را انجام دادند. محمود سالاری هم سوابق ارزشمندی در حوزه فرهنگ و هنر دارد و امیدواریم که در خدمت به حوزه هنر در معاونت امور هنری موفق باشد.
محمود سالاری هم در این مراسم اظهار داشت: خرسندم که فرصتی شد تا خدمت کوچکی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی داشته باشم. هنر با مفهوم اسلامی گفتمانی است که لزوم دارد تقویت شود؛ چون بدون فرهنگ و تمدن، هیچ ملتی سرافراز نخواهدبود.
سالاری در ادامه اظهار داشت: فعالیت ها و برنامه های معاونت امور هنری در معرض دید جامعه است و خصوصیت های خاصی دارد. از همه مدیرانی که در این سال ها با عنایت به شرایطی که گاه در عرصه اجتماعی اتفاق می افتاد، تلاش کردند امور هنری وزانت خویش را حفظ کند، قدردانی می کنم.
در پایان، حکم محمود سالاری بعنوان معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط محمود شالویی اعطا شد و مدیران معاونت امور هنری هم از محمود شالویی قدردانی کردند.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای نگاه معاون هنری جدید به هنر بسته هستند Date | 13/12/2021