برای بازی در نقشی اعلام نشده؛ آنتونیو باندراس به گروه بازیگران ایندیانا جونز ۵ پیوست

    Home  /  جشن  /  برای بازی در نقشی اعلام نشده؛ آنتونیو باندراس به گروه بازیگران ایندیانا جونز ۵ پیوست

برای بازی در نقشی اعلام نشده؛ آنتونیو باندراس به گروه بازیگران ایندیانا جونز ۵ پیوست Image

برای بازی در نقشی اعلام نشده؛ آنتونیو باندراس به گروه بازیگران ایندیانا جونز ۵ پیوست

صد کادو: فیلم پنجم ایندیانا جونز آنتونیو باندراس را به گروه بازیگرانش اضافه کرد.

به گزارش صد کادو به نقل از ورایتی، آنتونیو باندراس تازه ترین بازیگری است که برای بازی در قسمت پنجم چندگانه «ایندیانا جونز» برگزیده شد. وی در «ایندیانا جونز ۵» به هریسون فورد که بار دیگر در نقش اصلی فیلم بازی می کند و نیز فیبی والر-بریج، مدس میکلسون، بوید هالبروک، شونت رنی ویلسون و توماس کرچمان پیوست.
فیلمبرداری این فیلم ماجراجویانه از ماه ژوئن در استودیوز پاین وود لندن شروع شده و نخستین فیلم از مجموعه فیلم های «ایندیانا جونز» است که با نام دیزنی تولید می شود.
جزییات فیلم و نقشی که باندراس باید بازی کند روشن نشده است و فیلم مقرر است ۲۹ جولای ۲۰۲۲ راهی پرده های سینماها شود.
این فیلم را جیمز منگولد کارگردانی می کند که نامزدی اسکار را برای «لوگان» و «فورد در مقابل فراری» کسب کرده است. وی از نویسندگان فیلمنامه در کنار جز و جان-هنری باترورث هم هست.
استیون اسپیلبرگ که کارگردان چهار قسمت قبلی فیلم بود امسال مسئولیت های دیگری دارد که تهیه کنندگی فیلم همچون آنهاست. جان ویلیامز آهنگساز ۸۹ ساله نیز بار دیگر ساخت آهنگ فیلم را برعهده دارد.
به تازگی تصاویری از پشت صحنه فیلم پخش گردید که شبیه دهه ۱۹۶۰ آمریکا بود.
هریسون فورد ۷۸ ساله ماه پیش در حین بازی در صحنه ای از فیلم از ناحیه کتف لطمه دید و گفته می شود بازگشت وی به فیلم اندکی زمان می برد.
باندراس بازیگر سرشناس فیلم «نقاب زورو» که برای بازی در «رنج و افتخار» سال ۲۰۱۹ نامزدی اسکار را کسب نمود، بتازگی با کمدی اکشن «بادیگارد همسر آدمکش» دیده شد. وی بازی در چند فیلم را در برنامه اش دارد که «گربه در چکمه: آخرین آرزو» و «نامعلوم» همچون آنهاست. وی تابستان سال پیش و در سالگرد ۶۰ سالگی اش تایید نمود که به کرونا مبتلا شده است.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای برای بازی در نقشی اعلام نشده؛ آنتونیو باندراس به گروه بازیگران ایندیانا جونز ۵ پیوست بسته هستند Date | 17/07/2021