كولبرف برنده چهار جایزه از جشنواره آمریكای جنوبی شد

    Home  /  جشن  /  كولبرف برنده چهار جایزه از جشنواره آمریكای جنوبی شد

كولبرف برنده چهار جایزه از جشنواره آمریكای جنوبی شد Image

كولبرف برنده چهار جایزه از جشنواره آمریكای جنوبی شد

فیلم سینمایی کولبرف و فیلم کوتاه سربست به کارگردانی میلاد منصوری ۶ جایزه از جشنواره آمریکای جنوبی را از آن خود کردند.
به گزارش صد کادو به نقل از روابط عمومی فیلم، فیلم «کولبرف» به کارگردانی میلاد منصوری و تهیه کنندگی سید روح الله حسینی لرگانی برنده چهار جایزه از جشنواره آمریکای جنوبی شد.
«کولبرف» در بخش های کارگردانی: میلاد منصوری، بهترین فیلم: سید روح الله حسینی لرگانی، بازیگری مرد: حسین سلیمانی و بازیگر مکمل مرد: حسین مهری برگزیده جشنواره آمریکای جنوبی شد.
همچنین فیلم کوتاه میلاد منصوری به نام «سربست» هم جایزه بهترین فیلم و بهترین طراحی هنری یعنی مجموع طراحی لباس، صحنه و گریم را از این جشنواره به دست آورد.
«کولبرف» نخستین فیلم بلند میلاد منصوری است که پیش از این در نخستین حضور بین المللی خود در ۶ بخش نامزد دریافت جایزه از جشنواره فیلم بلغارستان شد. همینطور مهدی رضایی برای فیلمبرداری و زنده یاد علی انصاریان برای بازیگری مرد جایزه این جشنواره را از آن خود کردند.
از پوستر بین الملل «کولبرف» به طراحی سینا افشار همزمان با بیان نتایج جشنواره رونمایی گردید.
هر ۲ فیلم «کولبرف» و «سربست» از ۱۸ الی ۲۵ جولای مصادف با ۲۷ تیر الی ۵ مرداد در جشنواره ۱۹ ساله ایشیا ایتالیا به مدت سه روز اکران خواهند شد.
بازیگران فیلم عبارتند از حسین سلیمانی، حسین مهری، دنیز متوسلی، مهتاب ثروتی، چیا بابامیری، علی فراستی، آرتین امجدی، با حضور پیام احمدی نیا و با هنرمندی زنده یاد علی انصاریان.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای كولبرف برنده چهار جایزه از جشنواره آمریكای جنوبی شد بسته هستند Date | 29/06/2021