با اجرای مریم نشیبا صورت می گیرد؛ مرور محبوب ترین فیلم های كلاسیك جهان در رادیو نمایش

    Home  /  جشن  /  با اجرای مریم نشیبا صورت می گیرد؛ مرور محبوب ترین فیلم های كلاسیك جهان در رادیو نمایش

با اجرای مریم نشیبا صورت می گیرد؛ مرور محبوب ترین فیلم های كلاسیك جهان در رادیو نمایش Image

با اجرای مریم نشیبا صورت می گیرد؛ مرور محبوب ترین فیلم های كلاسیك جهان در رادیو نمایش

صد كادو: برخی از فیلم های كلاسیك برگزیده قرن بیستم با اجرای مریم نشیبا گوینده و مجری پیشكسوت رادیو و تلویزیون در برنامه جعبه موسیقی رادیو نمایش پخش می شوند.

به گزارش صد کادو به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، برنامه «جعبه موسیقی» که به تحلیل فیلم و موسیقی اختصاص دارد، ۱۰ فیلم برتر سینمای کلاسیک را از هفته آینده بررسی می کند.
در این برنامه تحلیل موسیقی و داستان فیلم به شکلی جذاب برای مخاطب روایت می شود تا ظرفیت های پیوند موسیقی و فیلم و نحوه استفاده از موسیقی برای افزایش غنای فیلم های سینمایی مشخص شود.
این برنامه که با تحلیل های دقیق فیلم و موسیقی توسط نویسنده، منتقد فیلم و موسیقی، صبارادمان نگاشته شده است به شکل ویژه ۱۰ فیلم برتر سینمای کلاسیک جهان را بررسی می کند.
تهیه کنندگی مجموعه «جعبه موسیقی» را انسیه سمیع پور بر عهده دارد و مریم نشیبا گوینده توانا و شهیر ایرانی هم همه روزه آنرا اجرا خواهد نمود.
در دهه فیلم های کلاسیک برنامه جعبه موسیقی که از روز ۱۰ آبان شروع می شود و تا ۲۱ آبان (از شنبه تا چهارشنبه هر هفته) ادامه دارد، به ترتیب به فیلم های «پاپیون»، «پدرخوانده»، «دکتر ژیواگو»، «محمد رسول الله»، «کازابلانکا»، «بربادرفته»، «تعطیلات در رم»، «همشهری کین»، «هملت» و «سرگیجه» پرداخته می شود.
برنامه «جعبه موسیقی» هر روز ساعت ۱: ۳۰ صبح و بازپخش آن در ساعت ۱۳: ۳۰ روز بعد با تهیه کنندگی انسیه سمیع پور، نویسندگی و تحلیل متن صبا رادمان و گویندگی مریم نشیبا از آنتن شبکه رادیویی نمایش پخش می شود.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای با اجرای مریم نشیبا صورت می گیرد؛ مرور محبوب ترین فیلم های كلاسیك جهان در رادیو نمایش بسته هستند Date | 30/10/2020