ادامه تصویربرداری؛ ایل دا هفته آینده به بخش های جنگی می رسد

    Home  /  جشن  /  ادامه تصویربرداری؛ ایل دا هفته آینده به بخش های جنگی می رسد

ادامه تصویربرداری؛ ایل دا هفته آینده به بخش های جنگی می رسد Image

ادامه تصویربرداری؛ ایل دا هفته آینده به بخش های جنگی می رسد

صد كادو: ادامه تصویربرداری بخش های جنگی مجموعه تلویزیونی ایل دا كه در مركز سیمافیلم تهیه می شود، در خرم آباد از سر گرفته خواهد شد.

به گزارش صد کادو به نقل از سیمافیلم، علیرضا سبط احمدی تهیه کننده سریال «ایل دا» با اشاره به آغاز ضبط بخش های جنگی این سریال اشاره کرد: باتوجه به شیوع بیماری کرونا و فراگیری این ویروس در استان لرستان کار تصویربرداری متوقف گردید که با فراهم شدن شرایط برای استقرار گروه در خرم آباد ۳۰ درصد باقی مانده مجموعه از هفته آتی جلوی دوربین می رود.
وی افزود: بخش های باقی مانده مربوط به صحنه های جنگی و پرحجم کار است که دارای جلوه های ویژه خواهد بود که مدت ۲ ماه زمان برای تصویربرداری این بخش ها در نظر گرفتیم که امیدواریم با همکاری گروه به خوبی صورت گیرد.
سبط احمدی درباره زمان پخش سریال اظهار داشت: مجموعه «ایل دا» برای چهلمین سالگرد دفاع مقدس آماده و روانه آنتن خواهد شد.
وی درباره حضور بازیگران در صحنه های باقی مانده توضیح داد: به جز پوریا پورسرخ، خسرو شهراز و کوروش سلیمانی دیگر بازیگران در بخش های جنگی بازی خواهند داشت.
«ایل دا» یکی از مجموعه های پربازیگر و از تولیدات سیما فیلم است. در این مجموعه بیش از ۳۵ بازیگر حرفه ای سینما و تلویزیون با گریم های متفاوت فعال می باشند همین طور بیش از ۱۰۰ بازیگر تلویزیون و تئاتر لرستان در این مجموعه به ایفای نقش می پردازند.
«ایل دا» در گروه فیلم و سریال مرکز سیما فیلم و به تهیه کنندگی سید علیرضا سبط احمدی و کارگردانی راما قویدل و نویسندگی نوشین پیرحیاتی در حال تولید است.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای ادامه تصویربرداری؛ ایل دا هفته آینده به بخش های جنگی می رسد بسته هستند Date | 10/06/2020