روز خوش به بررسی سرزمین فلسطین در ادوار مختلف می پردازد

    Home  /  جشن  /  روز خوش به بررسی سرزمین فلسطین در ادوار مختلف می پردازد

روز خوش به بررسی سرزمین فلسطین در ادوار مختلف می پردازد Image

روز خوش به بررسی سرزمین فلسطین در ادوار مختلف می پردازد

صد كادو: برنامه روز خوش شبكه جام جم سیما در آخر هفته به موضوعات مختلفی همچون بررسی سرزمین فلسطین در ادوار مختلف خواهد پرداخت.
به گزارش صد کادو به نقل از روابط عمومی برنامه، حسین سجودی نوازنده تار، پنجشنبه اول خرداد با حضور در برنامه «روز خوش» یاد و نام زنده یاد جلیل شهناز، موسیقیدان پیشکسوت کشور را گرامی می دارد. شهلا کاظمی پور جمعیت شناس در بخشی دیگر، موضوع پنجره جمعیتی را بررسی می کند همین طور علی منیری مدرس دانشگاه در ارتباط با درآمدزایی و کسب و کار گفتگو خواهدنمود. آیتم «خوش گشت» برنامه این هفته سری به آرشیو ملی جمهوری اسلامی زده است. برنامه «روز خوش» در بامداد جمعه ۲ خرداد ماه نیز با حضور مسعود فروزنده نویسنده و پژوهشگر تاریخ روی آنتن می رود. وی در این برنامه سرزمین فلسطین را در دور ه های مختلف تاریخ بررسی می کند. در بخش دیگر نیز وجیه الله چشمه سری متخصص پزشکی ورزشی به موضوع دردهای زانو و ساییدگی غضروف کشکک می پردازد. برنامه «روز خوش» با نگاه به زندگی از منظر سبک زندگی ایرانی – اسلامی با اجرای محمدامین نبی اللهی و مریم ماهور تلاش می کند صبحگاه ایرانی – اسلامی را به نمایش بگذارد. علاوه بر این، در این برنامه اطلاعات، اخبارو رویدادهای امیدبخش خصوصاً نمایش پیشرفت های ایرانیان توسط مهدی آقابیگی به سمع و نظر مخاطبان می‎رسد. مجله صبحگاهی «روز خوش» از دوشنبه تا جمعه ساعت ۹ بامداد به وقت تهران به تهیه کنندگی حسین علیاری از شبکه جهانی جام جم پخش می شود.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای روز خوش به بررسی سرزمین فلسطین در ادوار مختلف می پردازد بسته هستند Date | 21/05/2020