جزییات دومین اكران اینترنتی؛ طلا را گران تر از خروج ببینید

    Home  /  جشن  /  جزییات دومین اكران اینترنتی؛ طلا را گران تر از خروج ببینید

جزییات دومین اكران اینترنتی؛ طلا را گران تر از خروج ببینید Image

جزییات دومین اكران اینترنتی؛ طلا را گران تر از خروج ببینید

صد كادو: فیلم سینمایی طلا به كارگردانی پرویز شهبازی چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ساعت ۲۰ به صورت آنلاین اكران می شود.

به گزارش صد کادو به نقل از مهر، فیلم سینمایی «طلا» به کارگردانی پرویز شهبازی در حالی از امروز چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ساعت ۲۰ در سینمای آنلاین فیلیمو و نماوا اکران می شود که قیمت هر بلیت آن در قیاس با قیمت ۱۲ هزار تومانی اکران اینترنتی فیلم «خروج» ابراهیم حاتمی کیا، ۳ هزار تومان افزایش قیمت خواهد داشت.
با توجه به شرایط کنونی جامعه، عوامل فیلم مستقل «طلا» که توسط بخش خصوصی تولید شده است، تصمیم گرفتند بمنظور پشتیبانی از مردم و مبارزه فرهنگی با کرونا این فیلم را روانه پلت فرم های وی اودی کنند.
همزمان رامبد جوان یکی از تهیه کنندگان این فیلم نیز با دعوت از مخاطبان برای تماشای قانونی «طلا» با انتشار ویدیویی از مردم خواست: «در ایام قرنطینه در خانه بمانید و با خرید نخستین فیلم خصوصی اکران شده در سینمای آنلاین کمک کنید این صنعت شکل بگیرد و جلو رود.»
مخاطبان می توانند «طلا» را با پرداخت ۱۵ هزارتومان و تا هشت ساعت بعد از خرید، از چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ساعت ۲۰ در خدمات وی اودی تماشا کنند.
«طلا» به تهیه کنندگی مشترک رامبد جوان و محمد شایسته ساخته شده و در خلاصه داستان این درام اجتماعی آمده است: راهی برای پول دارشدن، خسته از نگاه تحقیرآمیز دوروبری ها، احساس تباهی از کارکردن برای دیگران؛ این ها دلایلی است که سه نفر را به هم وصل کرده تا یک کار و کاسبی راه بیندازند.»
در این فیلم بازیگرانی چون نگار جواهریان، هومن سیدی، طناز طباطبایی، هدی زین العابدین، احترام برومند و مهرداد صدیقیان ایفای نقش می کنند.
همچنین «طلا» اولین فیلمی است که در حرکتی نو اکران مردمی آن هم با حضور بازیگران به صورت لایو اینستاگرام انجام خواهد شد.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای جزییات دومین اكران اینترنتی؛ طلا را گران تر از خروج ببینید بسته هستند Date | 30/04/2020