نمایش فیلم سینمایی زمانی یك زن در جشنواره امان اردن

    Home  /  جشن  /  نمایش فیلم سینمایی زمانی یك زن در جشنواره امان اردن

نمایش فیلم سینمایی زمانی یك زن در جشنواره امان اردن Image

نمایش فیلم سینمایی زمانی یك زن در جشنواره امان اردن

به گزارش صد كادو فیلم سینمایی زمانی یك زن به كارگردانی جلیل اكبری صحت در جشنواره بین المللی فیلم امان كشور اردن به نمایش در می آید.
به گزارش صد كادو به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری، فیلم سینمایی «زمانی یك زن» به كارگردانی جلیل اكبری صحت كه پخش بین الملل آنرا سازمان سینمایی حوزه هنری برعهده دارد، در بخش فیلم های اول غیر عربی جشنواره بین المللی فیلم «امان» در كشور اردن به نمایش در خواهد آمد. این فیلم به نویسندگی محمد رحمانیان و تهیه كنندگی آزیتا موگویی است كه برای كسب جایزه بهترین فیلم از دیدگاه تماشاگران با دیگر آثار راه یافته به رقابت خواهد پرداخت. «زمانی یك زن» روایت داستان هما شاكر است كه خود درگیر بیماری صعب العلاجی شده و مدتی است از برادرش آرش بی اطلاع است. آرش در جستجوی رویای خودش یعنی دوندگی به كنیا رفته است و هما در جستجوی پیدا كردن برادرش به شناخت تازه ای از زندگی می رسد… این فیلم پیش تر در جشنواره بین الملل فیلم «كارتاژ» كشور تونس به نمایش درآمده بود. جشنواره بین المللی فیلم «امان» از ۱۳ الی ۱۸ آپریل ۲۰۲۰ برابر با ۱۹ الی ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ در شهر امان پایتخت كشور اردن برگزار می گردد.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای نمایش فیلم سینمایی زمانی یك زن در جشنواره امان اردن بسته هستند Date | 14/03/2020