رویداد ملی ایده آزاد اسباب بازی تا ۲۵ اسفند تمدید گردید

    Home  /  جشن  /  رویداد ملی ایده آزاد اسباب بازی تا ۲۵ اسفند تمدید گردید

رویداد ملی ایده آزاد اسباب بازی تا ۲۵ اسفند تمدید گردید Image

رویداد ملی ایده آزاد اسباب بازی تا ۲۵ اسفند تمدید گردید

صد كادو: سومین رویداد ملی «ایده آزاد» اسباب بازی تا ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ از طرف كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان تمدید گردید.
به گزارش صد كادو به نقل از ایسنا، دبیرخانه سومین رویداد ملی ایده آزاد اسباب بازی در بهمن امسال با انتشار فراخوانی از تمامی ایده پردازان، طراحان و تولید كنندگان دعوت كرد تا در این رویداد شركت نمایند. بر همین اساس، تابحال بیش از ۱۰۰ نفر پیش ثبت نام خودرا برای حضور در سومین دوره رویداد ملی در پایگاه ایده آزاد نهایی كردند.
بر طبق این خبر، ایده پردازان تا ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ فرصت دارند برای پیش ثبت نام در پایگاه رویداد به آدرس http: //ideaazad.ir اقدام نمایند و جلسه توجیهی این رویداد كه قرار بود اسفند ۱۳۹۸ اجرا شود به سبب شیوع بیماری كرونا، در فروردین سال ۱۳۹۹ برگزار می گردد.
ایده های منتخب در نهایت در شورای تولید كانون، بررسی و در صورت دارا بودن شرایط، ایده های برگزیده تولید خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان، سومین رویداد ملی ایده آزاد اسباب بازی با هدف شناسایی استعدادها و خلاقیت های جوانان و كمك به رشد و هدایت و نمایاندن قابلیت ها و ایده های نو در صنعت اسباب بازی بهار ۱۳۹۹ با همكاری موسسه فرهنگی هنری چهارباغ برگزار می گردد.
یادآوری می شود قبل تر اعلام شده بود كه ایده پردارن، طراحان و تولیدكنندگان تا ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ فرصت پیش ثبت نام در رویداد ملی ایده آزاد را دارند.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای رویداد ملی ایده آزاد اسباب بازی تا ۲۵ اسفند تمدید گردید بسته هستند Date | 09/03/2020