موسیقی فجر ۳۵ در آینه مهر؛ رضا بهرام در سالن میلاد چه می خواند؟

    Home  /  جشن  /  موسیقی فجر ۳۵ در آینه مهر؛ رضا بهرام در سالن میلاد چه می خواند؟

موسیقی فجر ۳۵ در آینه مهر؛ رضا بهرام در سالن میلاد چه می خواند؟ Image

موسیقی فجر ۳۵ در آینه مهر؛ رضا بهرام در سالن میلاد چه می خواند؟

صد كادو: رضا بهرام از خوانندگان موسیقی پاپ ایران در سومین روز از برگزاری سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر به اجرای قطعات منتخب خود در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران می پردازد.

به گزارش صد كادو به نقل از مهر، رضا بهرام كه طی ماه های اخیر تحت امتیار موسسه «ققنوس» به مدیریت محمد حسین توتونچیان از تهیه كنندگان پرنفوذ موسیقی به فعالیت خود ادامه می دهد طی كنسرتی كه در قالب بخش موسیقی پاپ جشنواره موسیقی فجر برگزار می گردد قطعاتی را اجرا می كند.
«هیچ»، «كاش»، «آرامشی دارم»، «گل عشق»، «شب های بعد ازتو»، «آتش»، «دیوانه»، «بیمار»، «از عشق بگو»، «كجایی»، «مو به مو»، «عادلانه نیست» همچون آثاری هستند كه در كنسرت رضا بهرام طی برگزاری جشنواره موسیقی فجر پیش روی مخاطبان قرار می گیرد.
رضا بهرام همچون خوانندگان صاحب سبك موسیقی پاپ است كه طی ماه های اخیر با قطعاتی كه در فضای مجازی با حمایت محمد حسین توتونچیان منتشر نمود خودرا بعنوان یك خواننده پرطرفدار در حوزه موسیقی معرفی نمود. بطوریكه كنسرتهای او به لحاظ ركورد زمانی فروش بلیت اینترنتی جزو اجراهایی بود كه بلیت آن به سرعت فروش می رود.
این خواننده كه نام اصلی او رضا هلاورجانی است در بیستم دی ماه سال ۱۳۷۰ به دنیا آمده و تحصیلات خود در رشته مدیریت مالی دانشگاه علم و فرهنگ یزد به انتها رسانده است. وی كه در ابتدا بعنوان یك فوتبالیست فعالیت می كرد و حتی تجربه حضور در تیم های فوتبال «فولاد یزد» و «فولاد خوزستان» را نیز در كارنامه كارهای ورزشی خود دارد، پس از آن كه در این حوزه گرفتار مصدومیت جدی شد روی به موسیقی آورد و در این حوزه به فعالیت خود ادامه داد. در این دوران بود كه سبك خوانندگی او مورد توجه قرار گرفت و به تدریح وارد فضای حرفه ای موسیقی شد.
رضا بهرام از سال ۱۳۹۳ قطعه هایی منتشر نمود و در سال ۱۳۹۶ بود كه در اجرای آهنگ «گلی» با آرش و مسیح همخوانی كرد. این خواننده موسیقی پاپ در سال ۱۳۹۷ با انتشار نخستین ترانه اش به نام «ازعشق بگو» به محبوبیت رسید. در در همان نیز سال آهنگ «مو به مو» كه تیتراژ پایانی سریال ممنوعه بود را خواند كه این ترانه در لیست پر دانلود ترین موزیك های سایت های ایرانی قرار گرفته است.
رضا بهرام نخستین كنسرت خودرا ۱۳ تیر ماه ۱۳۹۸ در تالار مجلل پرشین جزیره كیش برگزار كرد و بعد از آن بود كه در تهران و شهرهای مختلف به اجرای كنسرهای مختلف پرداخت.
سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر به ریاست محمد اله یاری (مدیركل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)، دبیری شاهین فرهت از چهارشنبه ۲۳ بهمن تا روز چهارشنبه ۳۰ بهمن در تالار وحدت، تالار رودكی، بنیاد آفرینش های هنری هنری نیاوران، تالار سوره حوزه هنری، مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی و سالن میلاد نمایشگاه بین المللی میزبان مخاطبان خواهد بود.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای موسیقی فجر ۳۵ در آینه مهر؛ رضا بهرام در سالن میلاد چه می خواند؟ بسته هستند Date | 07/02/2020