در خانه موسیقی؛ داوری دوسالانه آلبوم برتر موسیقی به پایان رسید

    Home  /  جشن  /  در خانه موسیقی؛ داوری دوسالانه آلبوم برتر موسیقی به پایان رسید

در خانه موسیقی؛ داوری دوسالانه آلبوم برتر موسیقی به پایان رسید Image

در خانه موسیقی؛ داوری دوسالانه آلبوم برتر موسیقی به پایان رسید

به گزارش صد كادو مرحله داوری ششمین دوسالانه آلبوم برتر موسیقی به پایان رسید و برگزیدگان در نشست اسفندماه خانه موسیقی معرفی می گردند.

به گزارش صد كادو به نقل از خانه موسیقی ایران، داوری ششمین دوسالانه آلبوم برتر موسیقی با برگزاری جلسه نهایی هیات داوران در ایام گذشته به پایان رسید و برگزیدگان بخش های مختلف در نشست اسفندماه خانه موسیقی معرفی می گردند.
فراخوان ارسال آثار به دبیرخانه جشن در بخش آلبوم برتر موسیقی اوایل تابستان سالجاری منتشر گردید و با عنایت به استقبال و درخواست هنرمندان و ناشران یك مرتبه تمدید گردید.
پس از آخر مهلت ارسال آثار به دبیرخانه، دسته بندی آلبوم ها و سپس جلسات داوری آغاز و قرار بود برگزیدگان این دوره در مراسم جشن سالیانه خانه موسیقی معرفی شوند. این در شرایطی است كه با بیان لغو جشن سالانه این نهاد داوری آلبوم هم به تعویق افتاد.
طبق اعلام روابط عمومی خانه موسیقی با برگزاری جلسه نهایی داوری مقرر است در نشست آخر سال خانه موسیقی، برگزیدگان معرفی شوند كه زمان و مكان آن به زودی اعلام می شود.
آلبوم های موسیقی در دو رشته «موسیقی سنتی» و «موسیقی كلاسیك ـ اركسترال» كه اولین بار در مقطع پانزدهم تیر ۱۳۹۶ تا پانزدهم تیر ۱۳۹۸ به صورت رسمی انتشار یافته اند، در این دوسالانه مورد بررسی قرار گرفتند.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای در خانه موسیقی؛ داوری دوسالانه آلبوم برتر موسیقی به پایان رسید بسته هستند Date | 05/02/2020