در اهدای جوایز آنی ۲۰۲۰؛ كلاوس بهترین انیمیشن سال شد

    Home  /  جشن  /  در اهدای جوایز آنی ۲۰۲۰؛ كلاوس بهترین انیمیشن سال شد

در اهدای جوایز آنی ۲۰۲۰؛ كلاوس بهترین انیمیشن سال شد Image

در اهدای جوایز آنی ۲۰۲۰؛ كلاوس بهترین انیمیشن سال شد

به گزارش صد كادو جوایز آنی كه به معرفی بهترین های انیمیشن هر سال اختصاص دارد، انیمیشن بلند كلاوس را بعنوان بهترین انیمیشن ۲۰۱۹ برگزید.

به گزارش صد كادو به نقل از هالیوود ریپورتر، در مراسم جوایز آنی، كمپانی نتفلیكس با انیمیشن «كلاوس» موفق به كسب ۷ جایزه شد كه شامل بهترین انیمیشن بلند و بهترین كارگردانی بود و «بدنم را گم كرده ام» ۳ جایزه همچون بهترین انیمیشن بلند مستقل را از آن خود كرد.
«كلاوس» كه ساخته سرخیو پابلوس است نخستین انیمیشن بلند نتفلیكس است كه بعنوان برنده اعجاب انگیز جوایز آنی شناخته شد.
این مراسم كه هر سال از جانب انجمن بین المللی فیلم انیمیشن (آسیفا-هالیوود) برگزار می شود، بهترین انیمیشن های سال را انتخاب می كند.
شب پیش «كلاوس» موفق شد تا ۷ جایزه از جوایز آنی ۲۰۲۰ شامل بهترین انیمیشن بلند، كارگردانی، تدوین، طراحی تولید، طراحی شخصیت و استوری بورد را از آن خود كند.
به این ترتیب شب فوق العاده ای برای نت فلیكس رقم خورد. درعین حال انیمیشن دیگری كه در رقابت اسكار جای دارد یعنی «بدنم را گم كرده ام» هم ۳ جایزه دریافت كرد كه شامل بهترین انیمیشن بلند مستقل، نویسندگی و موسیقی می شود.
هر دوی این انیمیشن ها در رقابت اسكار جای دارند و دیگر رقبای آنها در اسكار شامل «داستان اسباب بازی ۴»، «چگونه اژدهای خویش را تربیت كنید: جهان پنهان» و «حلقه پنهان» تقریباً مراسم دیشب را با دست خالی ترك كردند و «چگونه اژدهای خویش را تربیت كنید» یك جایزه بهترین تولید ویژه را برد.
«یخ زده ۲» كه بیشترین نامزدی را كسب كرده بود ۲ جایزه برای تدوین افكت و صدادریافت كرد. «انتقام جویان: آخر بازی» هم جایزه طراحی شخصیت در یك فیلم لایو اكشن را از آن خود كرد.
«عمو توماس» بعنوان برنده انیمیشن كوتاه انتخاب گردید و جایزه بهترین كارگردانی انیمیشن تلویزیونی هم به «میكی ماوس دیزنی» اهدا شد.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای در اهدای جوایز آنی ۲۰۲۰؛ كلاوس بهترین انیمیشن سال شد بسته هستند Date | 26/01/2020