حضور وزیر فرهنگ در تشییع شهدای سانحه هواپیمایی در اصفهان

    Home  /  جشن  /  حضور وزیر فرهنگ در تشییع شهدای سانحه هواپیمایی در اصفهان

حضور وزیر فرهنگ در تشییع شهدای سانحه هواپیمایی در اصفهان Image

حضور وزیر فرهنگ در تشییع شهدای سانحه هواپیمایی در اصفهان

صد كادو: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به نمایندگی از هیأت دولت در مراسم خاكسپاری برخی از شهدای سانحه هواپیمای اوكراینی كه در اصفهان برگزار شد، حضور یافت.
به گزارش صد كادو به نقل از روابط عمومی اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سیدعباس صالحی به نمایندگی از هیأت دولت بعدازظهر پنجشنبه (۲۶ دی) در مراسم خاكسپاری شهدای سانحه هوایی اوكراینی شركت كرد.
آیت الله طباطبایی نژاد (نماینده ولی فقیه در اصفهان و امام جمعه اصفهان)، عباس رضایی (استاندار)، حیدر قاسمی (معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری) و حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی انصاری (مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان) از دیگر مسئولان استانی حاضر در این مراسم بودند.
همین طور همایون امیرزاده (رئیس مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارشاد) و علی غیاثی (مدیركل امور هماهنگی استان های وزارت ارشاد) نیز در این سفر صالحی را همراهی كردند.
این مراسم در راه میدان فیض تا گلزار شهدای اصفهان با حضور جمع كثیری از مردم اصفهان همراه با مرثیه سرایی مداحان و شعارهایی مقابل استكبار جهانی انجام شد.
حضور و سخنرانی در آیین پایانی كنگره بازخوانی ابعاد شخصیتی امیرالمومنین امام علی (ع) و دیدار با دو هنرمند نگارگر اصفهانی از دیگر برنامه های سفر یك روزه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به اصفهان بود.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای حضور وزیر فرهنگ در تشییع شهدای سانحه هواپیمایی در اصفهان بسته هستند Date | 21/01/2020