فرهنگستان هنر پیام داد حاج قاسم سلیمانی نماد هنر ایستادگی در مقابل مستكبران آمریكایی بود

    Home  /  جشن  /  فرهنگستان هنر پیام داد حاج قاسم سلیمانی نماد هنر ایستادگی در مقابل مستكبران آمریكایی بود

فرهنگستان هنر پیام داد حاج قاسم سلیمانی نماد هنر ایستادگی در مقابل مستكبران آمریكایی بود Image

فرهنگستان هنر پیام داد حاج قاسم سلیمانی نماد هنر ایستادگی در مقابل مستكبران آمریكایی بود

به گزارش صد كادو به دنبال شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش، فرهنگستان هنر پیام تسلیتی را منتشر نمود.
به گزارش صد كادو به نقل از ایسنا، متن این پیام بدین شرح است:
«ﺑﺴﻢ رب اﻟﺸﻬﺪاء واﻟﺼﺪﻳﻘﻴﻦ، شهادت سردار والامقام، حاج قاسم سلیمانی و هم شماری از همرزمانش كه در راه عشق به وطن و پشتیبانی از ولایت و ملت شریف ایران همواره كوشیدند، باعث تأثر و تألم ملت شریف ایران و جبهه مقاومت شد.
حاج قاسم سلیمانی، سردار سرافراز سپاه اسلام، چهره درخشان مقاومت اسلامی و نماد هنر ایستادگی در مقابل مستكبران آمریكایی، متجاوزان صهیونیستی و تروریست های منطقه بود. خون این سردار افتخارآفرین، الهام بخش مقاومت در سراسر جهان اسلام خواهد بود.
شهادت این شهید بزرگوار را به پیشگاه حضرت ولی عصر (روحی و ارواحنا فداه)، رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی)، یاران و همرزمانش در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و عموم هموطنان تبریك و تسلیت می گوییم و از خداوند متعال برای سردار بزرگمان، شهید قاسم سلیمانی، همنشینی با سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، و برای خانواده معزز و بازماندگان ایشان، صبر و اجر جزیل مسئلت داریم.»
بامداد روز جمعه (۱۳ دی ماه سال ۹۸) به دنبال حمله هوایی نیروهای آمریكایی در نزدیكی فرودگاه بغداد، سردار سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و چند تن از همراهان وی همچون فرماندهان و رزمندگان حشد الشعبی، به شهادت رسیدند.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای فرهنگستان هنر پیام داد حاج قاسم سلیمانی نماد هنر ایستادگی در مقابل مستكبران آمریكایی بود بسته هستند Date | 04/01/2020

categories & tags