در كنسرت جهان در جهان ؛ ابوا راوی آثار هفت آهنگساز معاصر ایرانی می شود

    Home  /  جشن  /  در كنسرت جهان در جهان ؛ ابوا راوی آثار هفت آهنگساز معاصر ایرانی می شود

در كنسرت جهان در جهان ؛ ابوا راوی آثار هفت آهنگساز معاصر ایرانی می شود Image

در كنسرت جهان در جهان ؛ ابوا راوی آثار هفت آهنگساز معاصر ایرانی می شود

به گزارش صد كادو مجموعه ای از آثار هفت آهنگساز معاصر ایرانی در چارچوب كنسرتی با عنوان جهان در جهان به همت نازنین احمدزاده نوازنده ساز ابوا اجرا می شود.

به گزارش صد كادو به نقل از مهر، مجموعه ای از آثار هفت آهنگساز معاصر ایرانی در چارچوب كنسرتی با عنوان «جهان در جهان» به همت نازنین احمدزاده نوازنده ساز ابوا اجرا می شود. در این اجرا كه ساعت ۲۰ روز ۱۶ آبان در تالار رودكی برگزار می شود، مجموعه ای از آثارِ این آهنگسازان برای ساز ابوا و آنسامبل در تالار رودكیِ تهران روی صحنه خواهد رفت.
طبق برنامه ریزی های انجام گرفته در این كنسرت كه «جهان در جهان» نام گرفته است، آثاری از محمدرضا تفضلی، حسام الدین دارابی، روزبه رفیعی، آرمین صنایعی، شروین عباسی، حمید عسكری و كارن كیهانی برای تركیباتی چون «ابوا سولو»، «ابوا- پیانو»، «ابوا- ویلنسل» و «ابوا- گیتار» به اجرا در خواهند آمد.
شش اثر از آثار مورد اجرا هم به سفارش نازنین احمدزاده، نوازنده ابوا نوشته شده اند و برای اولین بار (world premier) توسط نوازندگانی چون سینا خلج (گیتار)، كارن سلاجقه (پیانو)، یاسمن كوزه گر (ویلنسل)، هادی یوسفی (پیانو) و نازنین احمدزاده (ابوا) نواخته می شوند.
نازنین احمدزاه نوازنده ابوا كه در كارنامه هنری خود همكاری با اركستر ملی، اركستر سمفونیك تهران، اركستر سمفونیك اوزنابروك (آلمان)، اركستر شهرداری تهران و اركستر فیلارمونیك شهر تهران را دارد با تدارك چنین كنسرتی علاوه بر اجرای آثاری از هفت آهنگساز ایرانی برای ساز اختصاصی خود، آنها را تا آخر سالِ جاری، ضبط و منتشر خواهد نمود.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای در كنسرت جهان در جهان ؛ ابوا راوی آثار هفت آهنگساز معاصر ایرانی می شود بسته هستند Date | 02/11/2019

categories & tags