مراسم عزاداری سالار شهیدان با حضور اهالی رسانه و فرهنگ

    Home  /  جشن  /  مراسم عزاداری سالار شهیدان با حضور اهالی رسانه و فرهنگ

مراسم عزاداری سالار شهیدان با حضور اهالی رسانه و فرهنگ Image

مراسم عزاداری سالار شهیدان با حضور اهالی رسانه و فرهنگ

صد كادو: سرپرست فرهنگ سرای رسانه از برگزاری مراسم عزاداری «جلوه حسین(ع)» با حضور اهالی رسانه و فرهنگ با همكاری معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این فرهنگ سرا آگاهی داد.
به گزارش صد كادو به نقل از رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، همزمان با ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش، مهدی محمدی سرپرست فرهنگ سرای رسانه از برگزاری مراسم عزاداری با حضور اهالی رسانه و فرهنگ آگاهی داد و اظهار داشت: مراسم عزاداری «جلوه حسین(ع)» همزمان با ماه محرم در ایام سه شنبه دوم، چهارشنبه سوم و پنجشنبه چهارم مهر ماه از اذان مغرب در فرهنگ سرای رسانه برگزار می گردد و از اصحاب رسانه و فرهنگ برای حضور در این برنامه دعوت به عمل آمده است.
وی با اشاره به جزئیات این مراسم عزاداری عنوان كرد: حجت الاسلام رضا غلامی مدرس حوزه و دانشگاه و حجت الاسلام حبیب رضا ارزانی رئیس ستاد هماهنگی كانون های فرهنگی هنری مساجد كشور سخنرانان ویژه برنامه «جلوه حسین(ع)» خواهند بود.
سرپرست فرهنگ سرای رسانه افزود: شعرخوانی شاعران آیینی از دیگر بخش های مراسم خواهد بود و مرتضی امیری اسفندقه، احمد علوی، احمد بابایی، سید محمدجواد شرافت، حامد خاكی، سجاد شاكری، نغمه مستشار نظامی و فاطمه بیرامی در شب اول، محمود حبیبی كسبی، حجت الاسلام جواد محمدزمانی، علی داودی، حسین صیامی، پیمان طالبی، فریبا یوسفی و افسانه غیاثوند در شب دوم و سید حمیدرضا برقعی، سعید بیابانكی، قاسم صرافان، حامد عسكری، عباس محمدی، فاطمه افشاریان و نفیسه سادات موسوی در شب سوم برای حاضران شعرخوانی می كنند.
وی اظهار نمود: برگزاری نماز جماعت مغرب و عشا، قرائت زیارت عاشورا و ذكر مصیبت و مداحی توسط مداحان اهل بیت(ع) از دیگر بخش های مراسم عزاداری «جلوه حسین(ع)» خواهد بود.
محمدی درانتها از تمامی اهالی رسانه و فرهنگ دعوت كرد در این مراسم كه عرض ارادت اهالی فرهنگ و رسانه به آستان حضرت سیدالشهدا(ع) است، شركت كنند.
فرهنگ سرای رسانه در خیابان پاسداران، خیابان شهید گل نبی، خیابان شهید ناطق نوری، میدان قبا واقع شده است.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای مراسم عزاداری سالار شهیدان با حضور اهالی رسانه و فرهنگ بسته هستند Date | 23/09/2019