اختتامیه با فیلم تازه اسكورسیزی؛ جشنواره فیلم توكیو ۲۰۱۹ با ایرلندی تمام می شود

    Home  /  جشن  /  اختتامیه با فیلم تازه اسكورسیزی؛ جشنواره فیلم توكیو ۲۰۱۹ با ایرلندی تمام می شود

اختتامیه با فیلم تازه اسكورسیزی؛ جشنواره فیلم توكیو ۲۰۱۹ با ایرلندی تمام می شود Image

اختتامیه با فیلم تازه اسكورسیزی؛ جشنواره فیلم توكیو ۲۰۱۹ با ایرلندی تمام می شود

صد كادو: فیلم جدید مارتین اسكورسیزی بعنوان فیلم اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم توكیو ۲۰۱۹ برگزیده شد.

به گزارش صد كادو به نقل از اسكرین دیلی، سی و دومین دوره جشنواره بین المللی فیلم توكیو كه از ۲۸ اكتبر كارش را شروع می كند و تا ۵ نوامبر (۶ تا ۱۴ آبان) ادامه دارد، «ایرلندی» مارتین اسكورسیزی را بعنوان فیلم اختتامیه این دوره انتخاب نمود.
این جشنواره امسال طیف وسیعی از فیلم های داخلی و بین المللی را به نمایش درمی آورد و بر سوژه هایی چون «نوجوانان در دیدار با سینما» و «آسیای جنوب شرقی فوق العاده» تمركز دارد.
پیش تر «ایرلندی» با بازی رابرت دنیرو، آل پاچینو و جو پشی بعنوان فیلم پایانی جشنواره فیلم لندن امسال انتخاب شده بود.
به این ترتیب درام نت فلیكس كه همه مدت زیادی در انتظارش بودند نخستین اكران بین المللی خودرا در شب پایانی جشنواره لندن در ۱۳ اكتبر تجربه می كند و دو هفته بعد در توكیو دیده می شود.
اما قبل از همه فیلم مقرر است بعنوان فیلم افتتاحیه پنجاه و هفتمین جشنواره فیلم نیویورك ۲۷ سپتامبر و قبل از جشنواره لندن دیده شود.
اسكورسیزی این فیلم را با بودجه ۱۶۰ میلیون دلاری ساخته است.
جشنواره بین المللی فیلم توكیو امسال كارش را با نمایش فیلم «تورا-سان، كاش اینجا بودی» شروع می كند و جانگ زئی بازیگر چینی را كه بعنوان یكی از ۴ بازیگر زن اپرای چین شناخته می شود، بعنوان رئیس هیأت داوران خود انتخاب نموده است.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای اختتامیه با فیلم تازه اسكورسیزی؛ جشنواره فیلم توكیو ۲۰۱۹ با ایرلندی تمام می شود بسته هستند Date | 06/09/2019