شنبه ۲۲ تیرماه؛ پیام پهلوانیان در تالار رودكی كنسرت می دهد، اجرای آثاری از مشاهیر

    Home  /  جشن  /  شنبه ۲۲ تیرماه؛ پیام پهلوانیان در تالار رودكی كنسرت می دهد، اجرای آثاری از مشاهیر

شنبه ۲۲ تیرماه؛ پیام پهلوانیان در تالار رودكی كنسرت می دهد، اجرای آثاری از مشاهیر Image

شنبه ۲۲ تیرماه؛ پیام پهلوانیان در تالار رودكی كنسرت می دهد، اجرای آثاری از مشاهیر

صد كادو: پیام پهلوانیان نوازنده و مدرس پیانو با اجرای قطعاتی از مشاهیر موسیقی كلاسیك جهان شنبه ۲۲ تیرماه در تالار رودكی روی صحنه می رود.

به گزارش صد كادو به نقل از مهر، پیام پهلوانیان نوازنده و مدرس پیانو با اجرای قطعاتی از مشاهیر موسیقی كلاسیك جهان ساعت ۲۱ روز شنبه ۲۲ تیرماه ساعت ۲۱ در تالار رودكی روی صحنه می رود. در این كنسرت قطعاتی از اسكارلاتی، شوپن، فهرست، برامس، چایكوفسكی نواخته می شود.
پیام پهلوانیان همچون هنرمندانی است كه فراگیری پیانو را از ۱۴ سالگی شروع كرد و در این راه از محضر استادانی چون فرمان بهبود، دلبر حكیم اوا، تامارا دولیدزه و رافائل میناسكانیان بهره برد. وی در سن ۱۸ سالگی نخستین رسیتال پیانوی خودرا در فرهنگسرای ارسباران اجرا كرد.
پهلوانیان از سال ۱۳۸۸ به آلمان رفت و در دانشگاه موسیقی شهر دتمولد نزد پروفسور آناتول اوگورسكی و باب ورستیگ به تحصیل موسیقی پرداخت و لیسانس و فوق لیسانس خودرا در این دانشگاه در رشته نوازندگی پیانو ستاندن كرد. بعد از آن نزد پروفسور پیتر اورث موفق به ستاندن مدرك فوق لیسانس دیگری در رشته موسیقی مجلسی شد. در این راه از كارگاه های آموزشی آندریاس شیف، سرگی ادلمان، ایوان كلانسكی و گونتر لودویگ بهره برد.
او در مسابقات زیادی شركت كرده و جوایز بسیاری كسب كرده كه از آن جمله می توان به كسب مقام نخست در مسابقات بین المللی پیانو آنتون روبنشتاین در دوسلدورف، در سال ۱۳۹۴ اشاره نمود. این هنرمند در تابستان همان سال، كنسرتو پیانو گریگ را با اركستر سمفونیك دانشگاه هانوفر به روی صحنه برد و در پاییز سال ۱۳۹۶ به اجرای زنده رادیویی پرداخت.
پهلوانیان در شهرهای مختلف آلمان همچون كلن، فرایبورگ، برلین رسیتال پیانو اجرا كرده است.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای شنبه ۲۲ تیرماه؛ پیام پهلوانیان در تالار رودكی كنسرت می دهد، اجرای آثاری از مشاهیر بسته هستند Date | 03/07/2019