با حضور رییس حوزه هنری؛ ما غروب نمی نماییم رونمایی گردید، كوشش برای معرفی گروه های سرود

    Home  /  جشن  /  با حضور رییس حوزه هنری؛ ما غروب نمی نماییم رونمایی گردید، كوشش برای معرفی گروه های سرود

با حضور رییس حوزه هنری؛ ما غروب نمی نماییم رونمایی گردید، كوشش برای معرفی گروه های سرود Image

با حضور رییس حوزه هنری؛ ما غروب نمی نماییم رونمایی گردید، كوشش برای معرفی گروه های سرود

به گزارش صد كادو مراسم رونمایی از آلبوم سرود ما غروب نمی نماییم مشتمل بر عاشقانه های ملی نوجوانان ایران، یكشنبه ۱۴ بهمن همزمان با ایام دهه فجر انقلاب اسلامی در حوزه هنری برگزار گردید.

به گزارش صد كادو به نقل از مهر، آلبوم سرود «ما غروب نمی كنیم» مشتمل بر تولید عاشقانه های ملی نوجوانان ایران روز یكشنبه چهاردهم بهمن ماه با حضور رئیس حوزه هنری رونمایی گردید.
میلاد عرفان پور، مدیر مركز موسیقی حوزه هنری، در ابتدای این مراسم اظهار نمود: در این چند روزی كه افتخار داشتم در خدمت دوستانم در حوزه هنری باشم، یكی از مهم ترین دغدغه هایی كه تصور می كردم باید در این زمینه باید بیشتر كار شود، مبحث سرود بود به همین جهت در دوره جدید، تولید آلبوم «ما غروب نمی كنیم» را كلید زدیم كه كمتر از یك ماه به طول انجامید و به آغاز دهه فجر رسید. به اعتقاد من گروه های سرود كشور می توانند به این آلبوم بعنوان یك الگو نگاه كنند چونكه بچه های گروه های سرود كشور كمك كردند تا امروز این رونمایی برگزار گردد.
عرفان پور با اشاره به تاكیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی بر اهمیت سرود، اظهار داشت: قول می دهم كه حداكثر تلاش را برای معرفی گروه های خوب سرود كشور داشته باشیم. همینطور تشكر می كنم از آهنگ سازان محترمی كه زحمت تنظیم و آهنگ سازی آلبوم «ما غروب نمی كنیم» را بر عهده داشتند. شعرا و آهنگ سازان طراز اول كشور در تهیه این آلبوم همكاری داشتند و در زمان كوتاهی این اثر را آماده كردند.
آلبومی كه باید زودتر تولید می شد
محسن مومنی شریف رئیس حوزه هنری، هم ضمن تبریك چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و قدردانی از تولیدكنندگان آلبوم «ما غروب نمی كنیم» توضیح داد: این آلبوم جهت استفاده در مدارس و مساجد كار پرارزش و خوبی است. گروه های سرودی كه نیاز به محتوا دارند می توانند به این آلبوم رجوع كنند.
وی اظهار داشت: این آلبوم باید زودتر از این ها تولید می شد و امیدوارم سال های بعد هم از این دست آثار تولید شود و این راه ادامه پیدا كند. سرودهای ما یا در ادبیات و یا آهنگ سازی با مشكل مواجه بودند، اما این آلبوم با مضامین خوب و آهنگ سازی های حرفه ای تولید شده است و از همه دست اندركاران تشكر می كنم.
اجرای گروه سرود «وصال» با سرود «رود چهل ساله» و اجرای گروه سرود شهید فرجی با قطعه «ما غروب نمی كنیم» از بخش های مختلف مراسم رونمایی بود. در انتها این مراسم نیز، آلبوم «ما غروب نمی كنیم» با حضور محمد زرویی مدیر موسسه سپهر سوره هنر، بهنام صبوحی مشاور هنری اثر، میلاد عرفان پور مدیر مركز موسیقی، امید رهبران آهنگ ساز سه اثر از این آلبوم و مجدالدین معلمی معاون هنری حوزه هنری رونمایی گردید.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای با حضور رییس حوزه هنری؛ ما غروب نمی نماییم رونمایی گردید، كوشش برای معرفی گروه های سرود بسته هستند Date | 04/02/2019

categories & tags