جمال شورجه: ساخت سریال موسی (ع) پنج سال طول می كشد

    Home  /  جشن  /  جمال شورجه: ساخت سریال موسی (ع) پنج سال طول می كشد

جمال شورجه: ساخت سریال موسی (ع) پنج سال طول می كشد Image

جمال شورجه: ساخت سریال موسی (ع) پنج سال طول می كشد

به گزارش صد كادو ساخت مجموعه الف ویژه موسی (ع) كه پیش تولید آن از هفته گذشته با حضور رئیس سازمان صدا و سیما به صورت رسمی شروع شد به قول كارگردان اثر پنج سال به طول می انجامد.
به گزارش صد كادو به نقل از سیما فیلم، جمال شورجه كارگردان مجموعه الف ویژه «موسی (ع)» در ارتباط با ساخت این پروژه اظهار داشت: سال ها است قصد ساخت این مجموعه را داشتم كه خوشبختانه در این زمان فرصت و امكان آن فراهم گردید. در جلسه ای كه طی روزهای گذشته با حضور آقایان علی عسكری رئیس سازمان صداوسیما، میرباقری معاون سیما، كرمی رئیس سیما فیلم و احمد میرعلایی تهیه كننده «موسی (ع)» برگزار كردیم قرارداد تولید این مجموعه به امضا رسید و گزارشی هم از اقدامات انجام شده جهت شروع پیش تولید به رئیس سازمان صداوسیما عرضه كردیم. كارگردان «موسی (ع)» افزود: این مجموعه تلویزیونی در ۵۲ قسمت تولید می گردد كه متن اولیه آن توسط مرحوم فرج الله سلحشور به صورت كامل نوشته و در ادامه توسط حجت الاسلام سعید بهمن پور به صورت كامل بازنویسی شد. این متن حالا آماده ساخت است. همینطور شورجه در ارتباط با زمان پیش تولید تا آماده سازی نهایی این مجموعه الف ویژه اظهار داشت: طبق پیش بینی های انجام شده یك سال زمان برای پیش تولید، سه سال تولید و یك سال برای پس تولید «موسی (ع)» زمان لازم است. وی ادامه داد: البته با برنامه ریزی دقیق تر این زمان می تواند فشرده شده و در بازه كمتری این اثر ساخته و به نمایش گذاشته شود. در آذرماه سال جاری قرارداد ساخت دو مجموعه الف ویژه «سلمان فارسی» و «موسی (ع)» منعقد شد.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای جمال شورجه: ساخت سریال موسی (ع) پنج سال طول می كشد بسته هستند Date | 29/12/2018