هادی انباردار در گفتگو با مهر: ریتم ماه گرفتگی تند می شود، اكران در نیمه دوم سال

    Home  /  جشن  /  هادی انباردار در گفتگو با مهر: ریتم ماه گرفتگی تند می شود، اكران در نیمه دوم سال

هادی انباردار در گفتگو با مهر: ریتم ماه گرفتگی تند می شود، اكران در نیمه دوم سال Image

هادی انباردار در گفتگو با مهر: ریتم ماه گرفتگی تند می شود، اكران در نیمه دوم سال

صد كادو: هادی انباردار تهیه كننده فیلم سینمایی ماه گرفتگی به كارگردانی مسعود اطیابی از انجام برخی تغییرات روی این فیلم برای اكران اطلاع داد.
هادی انباردار تهیه كننده سینما در گفتگو با خبرنگار مهر درباره زمان اكران فیلم سینمایی «ماه گرفتگی» به كارگردانی مسعود اطیابی اظهار داشت: طی صحبت هایی كه با كارگردان و مسئولان انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس داشتیم قرار شد این فیلم با تغییراتی اكران شود. وی ادامه داد: مقرر است «ماه گرفتگی» برای بهتر شدن ریتم فیلم و سرعت گرفتن آن چند دقیقه ای كوتاه شود و جا به جایی هایی هم در این فیلم صورت می گیرد با این وجود این تغییرات چندان زیاد نخواهد بود. انباردار عنوان كرد: پس از نمایش این فیلم در سی و پنجمین جشنواره ملی فیلم فجر، كارگردان «ماه گرفتگی» به این جمع بندی رسید كه باید تغییراتی روی آن انجام بدهد از همین رو برخی مسایل مدنظرش است كه به دنبال انجام آنهاست. وی در انتها بیان كرد: فكر می كنم بتوانیم این اثر را برای اكران در نیمه دوم امسال آماده نماییم و به نظرم زمان خوبی برای نمایش این اثر است. «ماه گرفتگی» به كارگردانی سیدمسعود اطیابی و تهیه ­كنندگی هادی انباردار از تولیدات انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس است كه نگاهی به وقایع بعد از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ دارد. كامبیز دیرباز، فریبا كوثری، سارا خوئینی ها، الناز حبیبی، قاسم زارع، شهرام عبدلی و ارسلان قاسمی، بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای هادی انباردار در گفتگو با مهر: ریتم ماه گرفتگی تند می شود، اكران در نیمه دوم سال بسته هستند Date | 09/07/2018

categories & tags